Forum Literackie Inkaustus

wersus

Esteta ekstraordynaryjny
Dołączył
18.11.2007
Posty
1597
Nie, nie nie. Jeśli myślicie, że to kolejne fora.pl to się mylicie ;) Po prostu przeniosłem Vantasy na płatny serwer i domenę :) Lepszy silnik, lepszy adres i można pozycjonować lepiej na google. Od tamtego czasu dodano wiele nowych prac. Postów jest jednak dużo mniej, ponieważ fora.pl nie udostępnia baz danych i musieliśmy przenosić forum ręcznie. Przenieśliśmy tylko prace i nic więcej. Tak samo z userami. Z 70 mamy 42, a z ponad 2000 postów - niecałe 700. Jednak będziemy nadal się rozbudowywać i jeśli interesujecie się literaturą, chcecie wystawić swoje prace czy poczytać inne to serdecznie zapraszam!
Chciałem jeszcze tylko powiedzieć o konkursach. Będą one organizowane z okazji jakichś wydarzeń np. Konkurs Wiosenny, Opowieść Wigilijna itp. Za najlepsze opowiadanie i poezję, będą nagrody w postaci książek i tomików poezji, a więc pisanie na forum i rozwijanie się jak najbardziej popłaca ;)

Jeśli jeszcze was nie znudziłem, to jeszcze raz zapraszam na Forum Literackie Inkaustus, mam nadzieję, że będziemy się tam razem dobrze bawić :)

http://www.inkaustus.pl
 
Do góry Bottom