Fifa2006

Status
Zamknięty.

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
heh niedawno kumpel mi powiedział że w fifie 2006 będzie na 99,99999999999999999...99% będzie liga polska ...
oto dowód.. raczej nie ejst sfałszonwany ale kto wie ... co o tym myślicie?

SCREEN

ja uważam że to fajnie , w fifie 2005 miała juz być liga polska []która i tak jest ale w dodatku
biggrin.gif
i w dodatku w tym dodatku innej ligi wtedy nie ma...[]
, i mam nadzieje ze to nei ejst blef...
 

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
nononono badzo ciekawe, moim zdaniem nie napalałbym sie na waszym miejscu na lige polską, chociaż kto ich tam wie. Ale ogólnie abrdzo chciałbym zeby takowa była wreszccie można było by coś osiągnąć polską drużyną klubową
wink.gif

Zobaczymy premiera pewnie już na jesieni wiec powinno być wszystko jasne już nie długo
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Bardzo ciekawe, że Fifa da Polską lige. Fajnie było by pograc Lechem i zdobyć europejskie puchary. Niestety na to nie liczę, gdyż już nie raz słyszałem pogłoski na takowy temat, lecz nic z tego nie wyszło. Sccrena sam moge zmodyfikowac i nawet tam Ci zrobię okregówkę polską
wink.gif
 

s_e.b_a

Active Member
Dołączył
13.2.2005
Posty
1253
Przyznam ze zawsze mi przeszkadzało że nie ma polskiej ligi... Dobrze że teraz w końcu ona będzie...

Ostatnia fifa w jaką grałem to fifa 2004 (wcześniej miałem wszystkie od fify2000) Przyznam ze gra mnie troszke znudziła ale myśle że tą część sobie znowu załatwie... Chciażby dlatego że będzie polska liga...

Może to i głupie pytanie ale zna ktoś dokładny termin premiery czy wiadomo tylko że będzie na jesień??
 

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
Stary to wypasiście!!!!!!!!!!!!!!!! Chociaż pamiętam, że mój kumpel miał dodatek do FIFY 2000, w której była polska liga
wink.gif
wink.gif
wink.gif
Po zatym już chodziły plotki we wcześniejszych fifach np. 2004, że ma byc polska liga a jakoś nie było, ale... sądząc po tym screnie nareszcie się doczekam EXTRAKLASY w fifie
biggrin.gif
biggrin.gif
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
QUOTE (Nekromanta Boom @ 10-08-2005, 17:11) Stary to wypasiście!!!!!!!!!!!!!!!! Chociaż pamiętam, że mój kumpel miał dodatek do FIFY 2000, w której była polska liga
wink.gif
wink.gif
wink.gif
Po zatym już chodziły plotki we wcześniejszych fifach np. 2004, że ma byc polska liga a jakoś nie było, ale... sądząc po tym screnie nareszcie się doczekam EXTRAKLASY w fifie
biggrin.gif
biggrin.gif

terz tak myśle że teraz będzie , w innych fifach zapowiadali ale nie było pokazanego screena więc myśle teraz że to nie bójda ... a h a do wsyztskich fif tych nowszych są dodatki z polską ligą ... nawet do 2005 już jest ale niestety ten co wiem skąd ściągnąć to ejst zamiast bundesligi ... a wole Bayern niż Wisłe ... chociarz wisłą terz nie gardze i chetnie przeszewdł bym se nią lige polską
biggrin.gif
 

Lord Vader

Member
Dołączył
8.7.2005
Posty
191
Hmmm...to nieźle. Choć nie przepadam za fifami, bo mi się po prostu znudziły, to jednak bardzo dobrze, ze nasza poczciwa liga się tam pojawiła. Możliwe, że rozsławimy nasz kraj piłki, choć po ostatatnich wydarzeniach w PZPN i aferze sędziowskiej to chyba sławy nam nietrzeba. Bo już ją mamy
biggrin.gif
. Tyle że w najgorszym wydaniu
ph34r.gif
 

paniscus

Member
Dołączył
28.4.2005
Posty
375
Hejże hej!!
Fajnie, że jest liga, tylko szkoda, że nie była rok temu, bo teraz... nie ma GKS-u Katowice, jak pech to pech, a miałem takie marzenia z GKS-em.
Ale będa se grał innymi drużynami. Będzie fajnie, to już w październiku.
Blisko, bliżej coraz bliżej.

NaRka
 

cichy

Member
Dołączył
15.5.2005
Posty
749
No fajnie zawsze mażyło mi się zagrać Amicą i dpkopać Realowi, było by super gdyby była liga polska ale mi to trochę wygląda jakby to była dodatkowa drużyna, w wcześniejszej 2005 była Legia, Wisł i Polonia, być może że dodali tylko Amice ale może się myle bo przecież w tym wybieraniu dtużyn widnieje logo Idea Ekstraklasy.

PoZdrO
 

shooX

Ciasteczkowy Potwór
Weteran
Dołączył
3.2.2005
Posty
1515
Zapowiada się obiecująco !! Poprzednie wydania fify np. 2004 lub 2005 były bardzo fajne i mi się podobały i naprawde moge powiedzieć, że warto było zagrać w Fife. Jeżeli będzie liga polska myśle, że będe grał Lechem Poznań ponieważ to mój ulubiony klub może dlatego że jestem ich Kibicem. Mam nadzieje, że poprawi się grafika troche, grywalność i większe możliwości grania przez sieć
smile.gif
.

Pozdro:Rod_
 

Dadex

Al di là delle nuvole
Weteran
Dołączył
5.11.2004
Posty
1789
Będzie ciekawie, być może się skuszę na FIFE 2006, choć nie przepadam za grami sportowymi. Ostatnio grałem chyba w 2004, ok. pięc minut, bo potem mi się komp zjechał. Jednakże we wcześniejszy fify grywałem dawniej bardzo często i trochę mi przeszkadzało, że nie ma polskiej ligi. Zapowiada się ciekawie, ale trzeba jeszcze poczekać, bo może być z tym kicha.
 

Jedi

Caporegime
VIP
Dołączył
21.7.2005
Posty
1605
Mi zawsze przeszkadzało że nie ma polskiej ligi w fifach. O ile pamiętam to od fify 96'(bo to pierwsza w którą grałem
cool.gif
) do 2005 nie było polskiej ligi, chyba że na dodatkach. A tak po za tym to w najnowszej fifie mają byc polskie komentarze Szaranowicza i kogos tam jescze, ciekawe jak będzie wyglądac głos powtarzający sie sto razy ktory wymawiany jest identycznie jak poprzedni
biggrin.gif
 

digger

New Member
Dołączył
9.5.2005
Posty
14
Szaranowicz i Szpakowski mają komentować
smile.gif
Niestety tylko podobno
sad.gif
A co do polskiej ligi:może będzie zaplecze ekstraklasy(2 liga)?Wtedy bym grał moim ukochanym widzewem i zdobyłbym chamions league!!!
wink.gif
 

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
WoW to ma być polski komentarz spoko...
A w sumie to i tak się już wkrótce okaże bo premiera już 15 września
biggrin.gif
Więc To tylko 3 tygodnie i zagramy w nową fifke. I wszystko się wyjasni jest polska ekstraklasa czy nie
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
QUOTE (Sebek @ 26-08-2005, 11:47) WoW to ma być polski komentarz spoko...
A w sumie to i tak się już wkrótce okaże bo premiera już 15 września
biggrin.gif
Więc To tylko 3 tygodnie i zagramy w nową fifke. I wszystko się wyjasni jest polska ekstraklasa czy nie
No ja też już doczekać się nie mogę. To z komentatorami słyszałem, że jest prawdą. Po raz pierwszy w histrii fify ma wyjsc polska wersja językowa!! Niestety u nas premiera ma być dwa tygodnie później ze względu właśnie spolszczenia.
 

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
QUOTE (Kacperex @ 26-08-2005, 19:16)
No ja też już doczekać się nie mogę. To z komentatorami słyszałem, że jest prawdą. Po raz pierwszy w histrii fify ma wyjsc polska wersja językowa!! Niestety u nas premiera ma być dwa tygodnie później ze względu właśnie spolszczenia.
Ee Kacperex ale fifka 2005 była w polskiej wersji,ale bez polskiego komentarza.
Może i tak nie wiem nie grałem w 2005
smile.gif
JA napisałem co czytałem na jakimś forum. Wielkim fanem fify nie jestem, gdyż wole Pesa
smile.gif
- Kacperex

A co do premiery no cush ja anrazie czytąłem tylko o 15 września, nbo ale tak czy owak we wrześniu zpowinniśmy zagrać w nową edycje tej piłki kopanej.
A jesli prawda jest polski komentarz to ahhhh cudownie. Żeby tak do NHL'a zrobili jeszcze polski koment
biggrin.gif
 

RobsonAjax

Member
Dołączył
4.2.2005
Posty
761
No nie chce nic mówić, ale Amica była jako jedyny POLSKI zespół w Pucharach w tamtym sezonie, więc.... No ale Fife zdarzały się wpadki np. w Fifie 2005, ksp
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif
. polonia która ledwo obroniła się przed spadkiem
dry.gif
to chyba daję trochę do myślenia.

Sorry niezauważyłem tego napisu Polsich Ekstraklasa, ale i tak w to nie wierzę.
 

cichy

Member
Dołączył
15.5.2005
Posty
749
Prosze tutaj jest potwierdzenie że w fifie 2006 będzie nasza ukochana polska liga:
screen
Znalazłem to na stronie fifaserwis.com a demo prawdopodobnie ukaże się jutro czyli w poniedziałek 29.08.
 

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
Świetna nowina. Teraz tylko czekac na demko..ajjj od dzisiaj zaczynają się świetne dni dal mnie. Po południu znalazłem demko NHL'a 2006, obecni w trakcie ściągnia, jutro będzie demko fify. 5 września premiera NHL'a, 15 września premiera fify,
Poprostu świetnie. Teraz juz jestem przekonany że w fifce będzie polsak extraklasa ;]
Thx za info, wreszcie jakaś w miare pewna wiadomość..
 

Harves

Debile
Dołączył
20.7.2005
Posty
120
Dzieki bardzo za info cichy ! Respect for you
tongue.gif
!

No nareszcie popykam sobie ukochanym Lechem !
tongue.gif

Ahh ... nie moge sie doczekac
biggrin.gif

Bede ciupał codziennie po pare godzin zeby wygrac lige mistrzów Polskim klubem
wink.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom