Faring

Status
Zamknięty.

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8225
CYTAT
FARING(by BLADE)

"Artefakt Alego"
Tom poprosi nas o przyniesienie mu artefaktu Alego. Jest to kamień przodków Ejnara, a znajduje się w tawernie na piętrze (idąc w stronę zamku po prawo znajdują się drewniane schody). Tam będzie Kufer Alego. Wystarczy po prostu w dzień pójść w te miejsce i otworzyć kufer (wymaga umiejętnosci otwierania trudnych zamków). Potem trzeba pójść do Toma i dać mu kamień. W bonusie dostajemy oczywiście doświadczenie i kradzież +1.

"Pokonaj Gorana/Moffa/Spike'a na arenie"
Gdy będziemy w pobliżu areny musimy porozmawiać z Curtisem, potem otrzymamy zadanie pokonania jego gladiatorów. Płacimy mu kase i możemy brać sie do walki.

"Rozprowadź alkohol wśród orków"
Flint poprosi cie o rozniesienie alkoholu wśród najważniejszych orków. Należą do nich: Gnar, Gorok i Mojok. Wszyscy znajdują się w mieście i raczej nie będzie problemów ze znalezieniem ich. Jeden stoi przy wejściu do miasta, drugi przy wejściu do zamku, a trzeci na samej górze (jak sie idzie do przełęczy)

"Nordmarska Starka dla Mojoka"
Mojokowi nie spodobała się zwykła wóda. Trzeba mu dać coś mocniejszego- Nordmarską Starkę. Jednak nikt ci jej nie sprzeda. Musisz udać się do Tipplera. Mieszka on za miastem. Zapewne jak wchodziłeś do miasta spotkałeś Mitcha, który razem z tobą udał się na polowanie z 3 trollami. Po zabiciu trolli idź dalej z wyciągniętym łukiem/kuszą, a znajdziesz Tipplera. W żadnym wypadku nie odkupuj od niego Starki tylko zdobądź przepis (związane z zadaniem "Warzenie wódy z Tipplerem"). Wtedy,po zebraniu składników możesz uważyć 2 butelki i dać je Mojokowi.

"Wilcze skóry dla Gnara"
Ganar chce od ciebie 20 wilczych skór. Kilka znajdziesz w Cape Dun. Trzeba sie tam troche rozejrzeć, albo po prostu zapolować.

"Zamek w Faring"
Po zdobyciu 75% reputacji w Faring zadanie zostanie zaliczone (trzeba porozmawiać z Gnarem lub strażnikiem przy bramie o tym czy możesz wejść do zamku).

"Polowanie na trolle z Mitchem"
Mitch znajduje się przy wejściu do Faring. Udaj się za nim i ubij 3 trolle. Jeśli mamy slaby poziom to lepiej zmniejszyć poziom trudności, bo Mitch nie jest nieśmiertelny. Właśnie dlatego ja np. poszedłem sam i z kuszy ich powybijałem, tzn. zabiłem dwóch a trzeciego "zostawiamy dla Mitcha".

"Myśliwi z Faring"
Żeby zostać myśliwym trzeba wykonać questy dla Toma("Przynieś Tomowi artefakt Alego") i Wilsona("Zapoluj na topielce z Wilsonem").

"Jaskinia Rocko"
Przy wejściu znajduje się niewolnik Rocko, który poprosi nas o wyczyszczenie jaskini. Idąc w stronę dziedzińca zamku Faring wejdź na stromą ścieżkę (chodzi po niej w kółko Ali) prowadzącą na przełęcz do Nordmaru i obok bramy na przełęcz będzie jaskinia z goblinami).

"Pokonaj Rozhova/Mortisa/Tukasha i Vigo na arenie"
Zadanie dostępne po zdobyciu mistrzostwa na arenie w Mora Sul i wypełnieniu questu "Zostań mistrzem areny w Faring".
Mimo tego że trzeba sie omęczyć, warto być NAJLEPSZYM WOJOWNIKEM W MYRTANIE.

"Zlikwiduj gobliny w prastarych ruinach w Faring"
Tippler opowie ci o tym, ze gobliny zajęły jego tereny łowieckie. Idąc pod górę na wschód zauważysz ruiny w których będą gobliny. wybij je i wróć do Tipplera.

"Zanieś Ur-Goshowi 3 szczawie królewskie"
Po prostu przynieś mu 3 szczawie królewskie. Jeden można znależć koło Montery, przy opuszczonym domu.

"Zapoluj z Wilsonem na topielce"
Wilson zaprowadzi cie na cmentarz opanowany przez topielców. Zabij je wszystkie a zadanie zostanie zaliczone .

Sprzedaj skore Gnarowi za 500 sztuk złota
Zadanie zleca Wilson. Gdy Gnar spyta cię z kąd masz skóry odpowiedz że dał ci je Wilson!! Da ci wtedy 400 sztuk zl. Wróć do Willsona i daj mu 400 i powiedz ze wiecej nie chciał dać. Wtedy dopiero zaliczy ci to zadanie (myśle ze chcieli po prostu sprawdzic ufność Beznimiennemu)

"Kowal z Faring"
Po zabiciu 3 trolli Zakosh rozkaże ci podnieść kamień młyński. Jeśli grasz wojownikiem nie będzie z tym problemu (wymaga 250 siły)


Fragment opisu wszystkich zadań między innymi z Faring zrobione przez naszego forumowego aktywiste BLADE'A :)
aczkolwiek wystarczyło poszukać bo jest cały obszerny temat...ale komu by się chciało co nie:p
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom