fajny trick

Status
Zamknięty.

Sir Lukas

Member
Dołączył
27.6.2004
Posty
687
Pod konec gry jeszcze przed wypłynienciem na dwór idorath* obawiłem się troche kodami tak z nudów i jak bedziesz jush w marvin mode i nacisniesz F8 to bohater podskakuje i wielkrotne naciskanie powoduje bardzo szybkie przemieszczanie się można w ten sposoob ominąć droge na słoneczny krag którą jush przechodzi się po raz 3 i ogulni z tego korzystać pzydaje się to gdy postać zablokuje się na czymś
 

cLoNe_xx

Król Nordmaru
Dołączył
7.9.2003
Posty
1328
Tym F8 takze sie bawilm ale troche inaczej a mianowicie poszlem do smoka po wpisaniu marvin mode i podswietlwniu lodowy smok wcisnolem ,, o '' teraz bylem smokiem. Teraz naciskalem F8 i udawalem latajacego smoka, ktory robi nalot na zamek :D :D :D :D :D Fajnie sie nim jaralo ludzi w zamku :twisted: :twisted: :twisted:
Pozdrowienia cLoNe_xx
 

KING

Weteran
Weteran
Dołączył
1.4.2004
Posty
787
No też tak robiłem ale nigdy na prawde smokiem nie udało mi się wzbić w powierze bez pomocy F8 pozatym ten przycisk regeneruje nasze zdrowie i służy jako świetny srodek transportu :D
 

RaVeN

Admin Site
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
1642
lol

co Kody :eek: ej ja już siwieje ... :p ALe ja tez się bawiłem kodami potem ;P ale inaczej s super mana ;) miałe m moda na super mana i kod na niesmiertenols zorbilem i laserkami z uczów jechałem latałem z pionchy i wywalało smoka daleeeko D
 

SoniC

Member
Dołączył
12.7.2004
Posty
391
Dzieki F8, można tez przeskoczyć wielką palisadę orkową. Szkoda, że nic tam nie ma :( Tylko jakaś tabliczka :D Ogólnie rzecz jasna nie korzystamy z kodów, bo to forum i nasza gra w gothic II BYŁABY NIC NIE WARTA. Pozdrawiam, SoniC
 

Gumlic

Member
Dołączył
6.7.2004
Posty
65
Cuż nie bede gorszy ja również bawiłem sie kodami i używałem najczesciej edit abilites tam szło ustawic pancerz sile zrećznosć bardzo przydatna rzecz a no i gildie jak chciałem
 

SoniC

Member
Dołączył
12.7.2004
Posty
391
Cuż nie bede gorszy ja również bawiłem sie kodami i używałem najczesciej edit abilites tam szło ustawic pancerz sile zrećznosć bardzo przydatna rzecz a no i gildie jak chciałem

Nie obraź się Gumlic, ale wg mnie Twój post jest bez sensu... :p:p:p
 

KING

Weteran
Weteran
Dołączył
1.4.2004
Posty
787
Jego post nie jest koniecznie bez sensu a tam za palisadą jest coś jeszcze jest tam coś na styl składowni...eee ciał graczy którzy są w dolinie chodzi mi o tych którzy uciekli albo są potem w "nowym świecie" np są tam gorn milten jakiś kowal itp...
 

SoniC

Member
Dołączył
12.7.2004
Posty
391
No, może rzeczywiście przesadziłem :D Sorki :p Hej KING, ja byłem za palisadą, obszedłem ten teren dokładnie i nie znalazłem żadnych ludków... Gdzie oni są??
 

cLoNe_xx

Król Nordmaru
Dołączył
7.9.2003
Posty
1328
W jaskini w takiej dolince na lewo od tej tabliczki.
Pozdrawiam cLoNe_xx
 

Nazgul

Member
Dołączył
15.7.2004
Posty
358
Ja ruwnież się bawiłem w atak smoka na zamek :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Ale zrobiłem tez tak wpisałem kod na nieśmiertelność i zabiłem wrzystkich w Korins oprucz Hagena i Andre :twisted: :evil:

PS.Niech światło Innosa spłynie na was. :D
 

Czarny kot

New Member
Dołączył
29.7.2004
Posty
13
a ja gdy nie mogłem kogoś zabić wklepywałem kod kill i gdy podeszłem do jakiegoś potwora i podświetliła się jego nazwa wciskałem enter i było po nim. tak przy okazji terz bawiłem się w nalot na zamek :D :D :D :D :D :D :D :D
 

StrażnikŚwiątynny

Weteran
Weteran
Dołączył
1.6.2004
Posty
654
jak już jest o kodach... ja czasem robiłem "sztuczne zamieszanie" w mieście gdy chciałem coś ukraść. np. strażnik stał obok domu do którego chciałem wejść i darł ryja gdy tylko tam wchodziłem. no to ja sprawiałem, że obok strażnika pojawiał się troll. i mogłem kraść do woli :)
 

daru1026

Member
Dołączył
15.7.2004
Posty
499
A ja się kodami nie bawie.... ale chyba zaczne... po przeczytaniu tych tekstów... :D
 

StrażnikŚwiątynny

Weteran
Weteran
Dołączył
1.6.2004
Posty
654
wiesz daru to jest tak, że przejdziesz grę wszyskimi postaciami po dwa razy i szuasz czegoś nowego. i czasem włącza się jakiś kod, żeby się powygłupiać. i tyle. z tym, ze nie można przesadzać, bo też się nudzi.
 

Arlik

Member
Dołączył
30.8.2004
Posty
43
Zgadzam się z StrażnikiemŚwiątynnym kody mogom służyć wyłącznie do zabawy ale pozatym do niczego innego.
biggrin.gif
 

Khalid

Member
Dołączył
13.9.2004
Posty
453
Ja np. nigdy nie wpisałem żadnego kodu, (a wierzcie mi że naprawde wiele razy przechodziłem Gothica) !!!!!! Ludzie!! przecież to jest bez senu!! :evil:
 

Morgahard

" I'm what you call a demon..."
Weteran
Dołączył
15.9.2004
Posty
1186
nie

bez sensu jest jak sie gra 1 ,2 raz jeśli znasz już gre na pamiec to można sie pobawić kodami bo to wypaśona zabawa ubrać Vatrasa w strój obywatelki
tongue.gif
żartuje ale serio na kodach warto sie pobawić jak ci sie kompletnie już grać nie chce to robisz save i malvin ......
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom