Fajne miejsca z fajnym sprzętem

Status
Zamknięty.

Dragomir

Adam Konopka
Weteran
Dołączył
25.9.2004
Posty
2527
Tutaj piszcie gdzie znależliście dobrą broń w G2 i jaka ona jest
Ja znalazlem kilka:

1. Inkwizytor. Siła 50 lub 60, dmg tez cos kolo tego. Leży kolo orkow przy palisadzie.

2.Smocza Zguba. Siła 80 dmg 80. Dwureczne. Kolo slonecznego kregu (dobrze broniona )
Bylo tez wiecej ale nie bede o tym pisal bo latwo znalezc.
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
Taki temat już był !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
no może podobny tam chod ziło o bronei na początku
a moja odp to :

Kusza łowcy smoków dwór isgaroth (w rogu jakiegoś pomieszczenia)
obr:100
wym Zr: 85


Długi Łuk w fortecy kamiennego smoka
niepamiętam statystyk


katowski topór
koło czarnego trola
obr:65
wym. s :65

Orkowa Zgóba
w piramidzie
obr : 65
wym s :65
(plus premia jak atakujecie orka)
Rapier
koło 2 troli (tam gdzie jest Grom)
 

bobek_666

sex beast
Weteran
Dołączył
30.8.2004
Posty
1130
ja zabiłem gościa z kuźni w khorinis i on miał klucz do jednej ze strażnic.
w strażnicy znalazłem młot wojenny...ale nie pamiętam statystyk....
 
A

Anonymous

Guest
rapier kolo trolli,orkowa zguba w piramidzie ,katowski topor u czarnego trolla,smocza zguba kolo slonecznego kregu,smoczy luk w gorniczej dolinie jak sie idzie do lodowego smoka,miecz mistrzowski(bardzo dobra bron) w wiezy demonow w gorniczej dolinie........niechce mi sie wiecej pisac tego bylo sporo.....
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
orkowa zguba 65 obrazenia 65 sila na czszczycie piramidy
 

wosio

Member
Dołączył
20.8.2004
Posty
445
Świety Kat=dwa razy konsekrowane kiepskie magiczne ostrze. 100 obrazeń, 50 wymagana siła.
 

pabloelo99

Member
Dołączył
13.9.2004
Posty
94
Smocza zguba. W jaskini przy drodze do słonecznego kręgu. Dokładnie nie pamiętam statystyk ale obrażenia chyba 120 (Jeśli sie myle prosze o sprostowanie).
 
A

Anonymous

Guest
smocza zadaje 80 obrażeń i tyle wymaga siły
 

czater14

Member
Dołączył
1.8.2004
Posty
122
Jakiś topór, ale nie pamiętam nazwy
wymagana siła 70
obrażenia 70
koło niego leży runa do teleportaci do lodowej krainy w GD a wszystko to znajduje się na drodzę do wolnej kopalni
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
ludzie nie piszcie tego co już ktoś na pisał !!!!! a wy nawet nei podajecie gdzie ot jest (niektórzy)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:evil:
a tak na temat to dobraa jest kusza (zwykła tylko zsamo kusza pisze)
taką ma Gorn w 4 rozdziałę jest ona w jaskini nma drodze do kamiennego smoka
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Zardzewiały krotki miecz (obrażenia 15 siła 10, w jaskini w dolinie gdzie przy ognisku odpoczywa sobie przerażony Lester)
tongue.gif
może jest to bardzo słaba bron, ale jak rozpoczyna się grę to jest to wypasiony oręż
biggrin.gif
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Jednym takim amuletem jest amulet siły, który daje siłę +15 {kufer z niesamowitym szyfrem (ppplppplplplpplllppl) w Gildii złodzieji} oprócz amuleciku jest tam również eliksir zręczności +5.
 

Dragomir

Adam Konopka
Weteran
Dołączył
25.9.2004
Posty
2527
QUOTE W piątym roździale od Bospera kupujesz spoko kusze
Chodzilo mi o znalezienie rzeczy a nie kupno...
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
miecz arlika jets spox terz dostejesz +10 ww1r.
a można go kupić lub dostać u jory zalezy czy wykonałęś dla neigo misje z jego złotem





(to jest jak znleźienie rzeczy jeżei to wypełnił misje to tak ssamo jak od kogoś dostajesz broń )
 

Świrus

Ginekolog (Przywódca zbójów)
Dołączył
5.10.2004
Posty
1719
inkwiztytor ma wym. si. 50 obr. 60

i dobry na początek wilczy kieł wym. si. 10 obr. 20
leży pod mostem
laugh.gif
w drodze do gospody
 

ToMeK

Member
Dołączył
10.9.2004
Posty
141
wilczy kiel lezy takze po drodze do gospodarstwa opnara (idzcie z laresem a bedziecie mieli wilczy kiel)

i jeszcze dobry miecz- mozna go miec od pecka jesli nie powiecie andre ze byl w latarni... obr 35 sila wym-chyba 25 albo 30

jest jewszcze miecz *nazwy niemapietam)idziesz do gospodarstwa onmara ijest tam raul(chyba:)) o mowi ze niejsetews silny *(proponuje tam isc dopiero jak sie ma 30 sily) mowisz ze jestes raczej silny on ci kaze podniesc, jego miecz jak da ci ten miecz a ty go podniesiesz to nietylko da ci exp ale jeszcze niebedziesz mu oddawac (ale jesi chcesz byc najemnikiem to mu oddaj po pobiciu jego bo na ciebie nie zagłosuje)
 

Dragomir

Adam Konopka
Weteran
Dołączył
25.9.2004
Posty
2527
QUOTE

jest jewszcze miecz *nazwy niemapietam)idziesz do gospodarstwa onmara ijest tam raul(chyba:)) o mowi ze niejsetews silny *(proponuje tam isc dopiero jak sie ma 30 sily) mowisz ze jestes raczej silny on ci kaze podniesc, jego miecz jak da ci ten miecz a ty go podniesiesz to nietylko da ci exp ale jeszcze niebedziesz mu oddawac (ale jesi chcesz byc najemnikiem to mu oddaj po pobiciu jego bo na ciebie nie zagłosuje)

Małe info: to jest Miecz Roda.
Piracki Kordelas na nabrzeżu. Dmg 30 Wym. sił 20.
Zardzewiały topór koło goblinów na początku. Dmg 25 Sił 25. Dwuręczne. Dobre tylko na początek.
A zresztą każdą 1 osobę da się pokonać wszystkim. Np. na początku dowaliłem Lobartowi lagą. Kombinacja na wszystko: Blok+Atak w przód itd.
 

Świrus

Ginekolog (Przywódca zbójów)
Dołączył
5.10.2004
Posty
1719
Miecz Roda wymaga 30 siły
ale lepszy jest Samodzielnie wykuty miecz :twisted:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom