Fajne I Dziwne

Status
Zamknięty.

Orcish_Pl

Member
Dołączył
8.11.2005
Posty
50
Zapewne ten temat już był wiec jeśli coś to sorki 1.kiedy wszedłem (na marvinie niestety
sad.gif
) na biblioteke uczonych znalazlem tam wrak samochodu ^^

2.Jak raz sobie szedłem do bospera zeby oddac mu łuk zauważyłem obok lothara
kawałek pola a na nim lobarta i 2owce...dziwne akcje to są !!!

moze inni maja swoje dziwne akcje ???
piszcie posty
 
G

Gray_Fox

Guest
QUOTE Zapewne ten temat już był wiec jeśli coś to sorki 1.kiedy wszedłem (na marvinie niestety sad.gif ) na biblioteke uczonych znalazlem tam wrak samochodu ^^

Znalazłem temat. Nie powinienieś go zakładać tylko pierw użyć funkcji Szukaj która znajduje sie w prawym górnym rogu ekranu. A z tym samochodem to był taki żarcik panow z PB.


QUOTE 2.Jak raz sobie szedłem do bospera zeby oddac mu łuk zauważyłem obok lothara
kawałek pola a na nim lobarta i 2owce...dziwne akcje to są !!!

To był bug. Nawet śmieszny xD ^^

Ja miałem jak zresztą inni że wszedłem do pewnej jaskini , na wschodzie niedaleko kamiennego kregu to zobaczyłem martwych : Saturasa , Diega, Miltena itd. A jakbyś sie cofnął to tam stalo gdzie stali i żyli. Kolejny żarcik
tongue.gif


Pozdro, myśle że temat jest zbędny.
 

Lord Viqux

Member
Dołączył
29.6.2005
Posty
316
Może będziemy się tutaj chwalić, jakie bugi nas spotkały, ja dam coś
biggrin.gif


Kiedy skakałem sobie z pewnego klifu [baardzo wysoko], stało się coś dziwnego. A mianowicie: spadłem na ziemię, ale nie wylądowałem na niej, tylko przeleciałem i znalazłem się pod nią. Nie umarłem, i nie mogłem ruszyć się ani w te, ani wewte. Beczka, bo zaraz podlazły do mnie wilki i zgniotły łeb
tongue.gif


Jakie mieliscie jeszcze bugi? Ja miałem, ale taki dziwny: kiedy zobaczyłem orków w Jarkendarze, od razu zwiałem od nich, ale słyszałem odgłosy bitwy. Patrzę... a tu oni wszyscy się miedzy sobą nawalają. Popatrzyłem na to zjawisko, a gdy się wzajemnie wytłukli, spokojnie wygrabiłem ich z dobytku. Miejsce: biblioteka uczonych.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom