Fabuła

Status
Zamknięty.

Szpon Beliara

Member
Dołączył
11.2.2005
Posty
206
No przecież to jasne ,że gothic II noc kruka to jest to samo tylko fabuła jest bardziej rozbudowana.
tongue.gif
 

Hakon

New Member
Dołączył
14.2.2005
Posty
8
Pokrewieństwo

No jasne ze NK ma lepszą fabułę pozatym nie uważaci że jak robili GII to wiedzieli ze NK bo mi sie wydaje ze te miejsca które w II były nie używane tera pasują jak ulał do fabuł :?:

[ : Pon Lut 14, 2005 9:03 pm ]
No jasne ze NK ma lepszą fabułę
 

flash

Member
Dołączył
14.2.2005
Posty
131
Przecierz Gothic NK ma lepszą fabułę ciekawa ;]
biggrin.gif
:mrgreen:
 

Shrat

Przywódca Magów
Dołączył
1.2.2005
Posty
1018
Dzięki fabule G2NK przypomniały mi się stare dobre czasy gdy pykałem w gothica, jak zobaczyłem znajome NPC w obozie bandytów to aż mi się łezka w oku zakręciła :cry: A fabuła od Nk jest lepsza od g2
 

Phoenixx

Member
Dołączył
12.2.2005
Posty
400
eh ludzie co sie na ten temat udzielacie .... to jest kolejny zjeba** temat Quahodrona ;/ przeciez to wiadome ze GIINK ma lepsze fabule od GII ,bo to jest przeciez cala fabula GII + NK
 

lee

Member
Dołączył
29.8.2004
Posty
292
Bez kitu phoenix ma racje nad czym tu sie zastanawiać przeciez to jest połączone g2 i nk !! A jak juz bym mial wybierac czy lepsze jest zabijanie smokow czy kruka to ja wole smoków
smile.gif
tongue.gif
 

Macmiel

Member
Dołączył
18.2.2005
Posty
66
Ale tu chodzi tak jakbyś odłączył fabułę NK od fabuły GII . A tak wogóle o tym która jest lepsza musiałby decydować gracz który nigdy nie grał w GII ani w NK ( a wy wszyscy pewnie graliście ) . Bo tak to wam ciągłe grania w GII się znudziło i teraz się cieszycie tym co nowe
 

cavalorn

Member
Dołączył
10.12.2004
Posty
331
no tak tylko w NK jest tylko nowy świat dodany i to wszystko, od 3 rozdziału już się wogóle nie chce grać bo jest to samo co w G2, szczerze mówiąc po NK spodziewałem się czegoś dużo lepszego nie wiem jak wy
 

zibi_16

Member
Dołączył
4.2.2005
Posty
65
gdyby odłączyć te fabuły to wyszło by wielkie gó@@@@no bo one muszą byc razem ponieważ sie uzupełniają
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom