Fable

Status
Zamknięty.

Gucio

Member
Dołączył
23.1.2005
Posty
353
Ok nie będę owijał w bawełne żeby mieć długaśnego posta
tongue.gif
Ostatnio CD Projekt wpakował do sklepu możliwość zamówienia Fable przedpremierowo. Bardzo mnie kusi ta edycja z wielkim pudłem i innymi dodatkami
tongue.gif
tylko nie wiem czy ta gierka jest warta zachodu
tongue.gif
. Piszcie!
 

Gelo

Member
Dołączył
22.12.2005
Posty
99
ja też się poważnie zastanawiam nad jej kupnem i chyba tak zrobie
wink.gif
. ale z tego co czytałem to ludzie narzekają że gra jest poprostu za krótka ale może nie wypełniają
wszystkich questów
wink.gif
 

Big Boss

Member
Dołączył
20.11.2004
Posty
811
grałem w wersje angielska i napewno kupie zestaw z CDprojekt (już zamówiłem), mówie wam gra jest warta tych 80zł, przynajmniej jak dla mnie jest super. Gra moim zdaniem ma łatwe sterowanie w porównaniu z Gothiciem i ma ciekawe dodatki jak na RPG'a jak np. zarywanie do lasek
biggrin.gif


Acha gra nie jest taka krótka wcale jak sie przechodzi ją dokładnie i wypełnia wsyzstkie poboczne questy
 

Gucio

Member
Dołączył
23.1.2005
Posty
353
QUOTE (Gelo @ 15-01-2006, 21:15) ja też się poważnie zastanawiam nad jej kupnem i chyba tak zrobie
wink.gif
. ale z tego co czytałem to ludzie narzekają że gra jest poprostu za krótka ale może nie wypełniają
wszystkich questów
wink.gif

No właśnie też tak czytałem ale po przeczytaniu komentarzy na stronie gram.pl zacząłem sie zastanawiać bo piszą ludzie że to hardkorowcy tak szybko przechodzą
tongue.gif
. Teraz to ja już naprawde nie wiem co robić
cool.gif
 

xar

New Member
Dołączył
13.1.2006
Posty
16
Gra moze byc dobra ale slyszalem troche plotek ze gierka bedzie nudna i nieciekawa
ale sie jeszcze doczytam o niej i wtedy napisze
tongue.gif
 

Bor@

Member
Dołączył
19.1.2005
Posty
274
ja na pewno kupie. kazdy gracz crpg powinien miec tą gre. no i niezapominajmy ze jej autorem jest sam Peter! (tkacz snów-auto black&white, black&white 2)
 

Świrus

Ginekolog (Przywódca zbójów)
Dołączył
5.10.2004
Posty
1719
Nie ma mowy, żebym kupił tą grę, powodem była ta recenzja.
Najbardziej przesądziło to, że ta gra jest cukierkowata, choćby na tym screenie
10313_1052_3.jpg

i brak multiplayera(postanowiłem, że już prawie nie będę kupował gier bez tego trypu rozgrywki)
O dźwięku zaś się nie wypowiadał, ale chyba dobry.
Gdyby te elementy nie były spaprane chętnie bym sięgnął po ten tytuł.
 

sonny

Member
Dołączył
14.1.2006
Posty
56
Ech też myślałem o zakupie tej gierki bo widziałem co ma do zaoferowania Pre-order.

Zresztą sam nie wiem bo zbieram na sprzęcior żeby GIII mi lepiej chodził (wiecie wielkie przygotowania).

Nie grałem w żadne demo i nie wiem czy potem nie będe żałował zakupu gry wiecie może skąd moge ściągnąć do tego jakieś demko ? (jeżeli wogóle jest).
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom