Extreme Weather Group

Kamil96p

Member
Dołączył
17.10.2010
Posty
109
Extreme Weather Group to grupa ludzi którzy fascynują się pogodą, ja sam jestem członkiem tej że grupy i myślę że w tym zacnym gronie wśród aktualnie zarejestrowanych na GUp 37804 tyś. użytkowników znajdzie się kilka osób których pasją lub fascynacją jest pogoda lub to co wszystko z nią związane.

Kilka zdań o organizacji Extreme Weather Group :

Wchodząc lub dołączając do naszej grupy każdy z Was zada sobie pytanie – Kim Jesteśmy i co tak naprawdę robimy.

Przede wszystkim jesteśmy ludźmi. Jedyna różnica jest taka, że jesteśmy ludźmi z pasją, którą stale poszerzamy.

Tą pasją jest meteorologia, a w szczególności groźne zjawiska atmosferyczne. Burze, trąby powietrzne, wichury, silne opady deszczu oraz wszytko co wieje, pada, grzmi oraz czasem niszczy i oczywiście pochodzi z chmur.

Każdy z nas ma mniejszy lub większy bagaż doświadczeń związanych z pogodą. Jedni dopiero raczkują, a inni już nie jedno widzieli, przeżyli i udokumentowali.Tak jak wcześniej było napisane staramy się badać, opisywać i dokumentować to co w pogodzie najpiękniejsze, a zarazem najniebezpieczniejsze. Mimo, iż niejednokrotnie narażamy własne życie starając się „złapać burzę”, kochamy to, co robimy i za każdym razem po udanych łowach odczuwamy prawdziwą satysfakcję. Przed nami masa pomysłów i przedsięwzięć do zrealizowania – projekty, badania, laboratorium – ale…damy radę.

Na naszych stronach znajdziecie artykuły, zdjęcia, filmy oraz mnóstwo wiedzy na temat pogody, meteorologii oraz „łowienia burz”. Założyliśmy też pierwszą w Polsce telewizję o tematyce ekstremalnych zjawisk meteorologicznych. Extreme Weather Channel to program dla osób lubiących ekstremalną pogodę. Jeśli za oknem świeci słońce i żar leje się z nieba, a ty akurat masz ochotę obejrzeć burzę i trochę zmoknąć, to wejdź koniecznie w świat pogody ekstremalnej. Tornada, burze, programy o meteorologii i doświadczenia oraz wywiady z ciekawymi ludźmi – to właśnie oferuje ci Extreme Weather Channel.

Na naszym forum możecie wymienić się doświadczeniami, pochwalić osiągnięciami lub po prostu porozmawiać o tym co was interesuje – meteorologii i pogodzie.

Jeśli interesuje Cię ekstremalna pogoda to miejsce jest własnie dla Ciebie. Poznasz tu ciekawych, meteorologicznie zakręconych ludzi, wymienisz doświadczenie, a i od Ciebie i Ciebie i jeszcze Ciebie my też się czegoś nauczymy.

Serdecznie Zapraszamy i Pozdrawiamy :)

Strona główna :
http://www.exweather.eu/

Forum :
http://www.exweather.eu/forum/

Teraz kilka zdań o stronie i forum. Nasza organizacja działa dopiero od połowy poprzedniego roku, strona jest nadal polepszana / ulepszana, prace nad wszystkim wciąż trwają. Jeśli już oglądaliście naszą stronę główną pewnie zauważyliście że dodajemy na nią różne ostrzeżenia, przekazujemy wiedzę na temat pogody, oraz informujemy o wszystkim lub ostrzegamy co może wydarzyć się w pogodzie lub już się dzieje.

Nasze forum z kolei też cały czas się rozwija, przybywa nam użytkowników, niestety jak narazie nie jest ich tak dużo i tu prośba do was, jeśli ktoś z was interesuje się tym co powyżej wypisałem to niech do nas zawita i podzieli się swoją wiedzą lub niech dalej poszerza swoją pasje :)
Jak już też wyżej wspominałem nadal się rozwijamy, poszukujemy współpracy, ludzi chętnych by do nas dołączyli, dodam także że regularnie na nasze forum zaglądają także goście z Stanów Zjednoczonych oraz takich krajów jak Niemcy czy Wielka Brytania, mamy nawet dwóch gości z Arabii Saudyjskiej nie wspominając już o pozostałych :p

Pewnie weterani, założyciele Gothic Up pamiętają też że początki były trudne, lecz po ciężkiej pracy wszystko wyszło tutaj znakomicie ;) Jeżeli ktoś z was chce razem z nami tworzyć Extreme Weather Group to chętnie zapraszam :)

Ps. Na forum mamy także kącik astronomiczny ;)
 
Do góry Bottom