Extremalny Sposób Na Wygraną?

Status
Zamknięty.

mirek05041982

New Member
Dołączył
27.11.2006
Posty
3
Witam.

Co powiecie na wybicie wszystkich postaci w grze??
Np.: wchodzimy do miasta wykonujemy questy, rozwijamy postać a następnie kosimy całe miasto.
Czy są postacie których nie da sie zabić??

Czy da sie tak ukończyc grę??

Opowiem może mój przypadek:
Wpadły mi w ręce kody. Chcąc je wypróbować zabiłem wszystkich przy świątyni Beliara na pustyni. Część obstawy sie na mnie rzuciła a część ludności była na zielono podpisy (czyli miałem ich poprarcie). Lecz ja miałem dalej apatyt na zabijanie i tych zielonych też wyrżnołem. Zabijając różne grupy pokazywało mi sie że wykonałem questy jakieś o których nie miałem pojecia. Następnie poszedłem do ołtaża Beliara i kazał mi zabić Xardasa i przywudców orków i Króla. Z tego morał że można wybic wszystko co sie rusza i być sługą beliara. Chyba że kiedyś Beliar pojawi sie na ziemi i jego też zgładzić??

Czekam na opinie takiego sposobu przejścia gry.
Prawdopodobnie nie będzie łatwo ale przy założeniu że użyje sie kodów, czy wogóle sie da??
 

Merdion

Member
Dołączył
6.11.2006
Posty
61
mi sie wydaje że tak ale jest to możliwe chyba tylko przy ścieżce Beliara albowiem tam jest taka misja że tak to nazwe "Totalna Eksterminacja" czyli zabijamy wszystkie ważne postacie Zuben, Robhar, Xardas i przywódca orków (nie pamiętam jak sie nazywa) czyli jest to możliwe jeśli chcesz przejsć gre drogą orków jedyną osobę która zostaje przy życiu to musi być Xardas(możliwe że też go można zabić lecz najpierw trzeb przejść gre nie zabijając go albowiem prowadzi nas do tekiego jednego miejsca i puźnej trudno go znalexc) a jesli Innosem to chyba trzeba oszczędzić Króla Robhar ale pewnie da sie jakoś przejsć bez niego nie jestem pewien tak więc śmiało wybijaj wszystkich :D

"Prawdopodobnie nie będzie łatwo ale przy założeniu że użyje sie kodów, czy wogóle sie da??" skoro jest taka misja to sie da :D w Gothicu prawie wszystko sie da :D
a co do tego że Beliar zejdzie na ziemie to czegoś takiego nie będzie :p
aha i nie postaci których sie nie da zabić nawet samego siebie da sie
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom