Euro 2012

Status
Zamknięty.

tomisakis

Whiskas
VIP
Dołączył
11.1.2009
Posty
1536
Jak tam u Was nastroje po pierwszym dniu Euro? Wg. mnie nie zapowiada się to najlepiej. Pierwsza połowa w wykonaniu naszej drużyny fantastyczna, tak grającej reprezentacji Polski nie widziałem odkąd kibicuje czyli mniej więcej Mundialu w Korei i Japonii. Co Smuda powiedział piłkarzom w przerwie to ja nie wiem, bo grali jakby mieli kije w d*pie. Dlaczego trener nie wykorzystał 2 zmian to ja nie wiem. Chyba o nich zapomniał bo piłkarze w drugiej połowie ledwo człapali po tym boisku. Może pokuszę się o oceny zawodników. Dziwię się dziennikarzowi TVP dlaczego nie zapytał naszego treneiro dlaczego nie wykorzystał rezerwowych poza wymuszonym wejściem Tytonia.

Szczęsny - (1) wyszedł z pełnymi gaciami, od początku spotkania niepewny, razem z Wasylem zapierdzielił bramkę oraz jego zawachanie przy wyjściu spowodowało jedenastkę. Jeśli chodzi o komunikację z obrońcami to porażka. Przydałby się Boruc, bo dla Wojtka to za wcześnie.
Piszczek - (5) Klasa światowa po prostu. Nie zdziwię się jeśli za niego pojawi się oferta z najlepszych klubów.
Wasyl - (3-) Nie zagrał tragicznie jednak zawalił bramkę. Słaba komunikacja z partnerem ze środka defensywy
Perquis - (2+) Kilka razy zapomniał wyjść, zeby Grecy spalili m.in przy karnym, ale poza tym nie zawalił sprawy. Zmarnował okazję.
Boenisch (1+) Co ten facet robi w kadrze? Jest zupełnie nie przygotowany. Zwrotność i przyspieszenie godne nie jednej lokomotywy. Mam nadzieję na występ nie lubianego co prawda przeze mnie Wawrzyniaka w meczu z Ruskimi. Po akcji jego stroną padła bramka.
Murawski(3) W pierwszej połowie na prawdę podobała mi się jego gra. Pewny w odbiorze. Niestety po przerwie jakby go nie było.
Polanski(3) Kilka fajnych odbiorów nie tracił piłek jednak w 2 połowie siadł.
Błaszczykowski(3+) Liczyłem, że pokaże więcej jednak mial problemy kondycyjne przez zmęczenie intensywnym sezonem w Niemczech. Świetne dośrodkowanie do Lewandowskiego.
Obraniak(3) Nie był to jego dzień jednak jako playmaker nie spisuje się najlepiej. Wywalczył kilka stałych fragmentów
Rybus(3-) Trochę niewidoczny jednak to nie na nim, a na drugiej stronie miała się opierać siła ofensywna naszych orłów.
Lewandowski(4) Początek spotkania świetny w jego wykonaniu, jednak Lewandowski z 1 połowy zapomniał wyjść na boisko po przerwie.

Co do drugiego meczu to szkoda mi Czechów. Zagrali niezłe spotkanie i wynik 4:1 nie jest do końca odzwierciedleniem tego co działo się na boisku. Czeka walka wielkich o Dzagoeva i to za grubą kasę. Tak grająca Rosja może napsuć sporo krwi Niemcom/Holendrom/Duńczykom/Portugalczykom w ćwierćfinale.
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
A co powiesz o Tytoniu?

Ogólnie I połowa było dobrze, potem spoczęli na laurach. Gdyby nie faul ze strony Szczęsnego to byłoby 2:1 dla Greków no i nie zaliczyli jednej bramki, czyli w najgorszym wypadku byłby wynik 3:1 dla Grecji. Ale jest remis 1:1, lecz gdyby się PRZYŁOŻYLI do grania byłoby dużo lepiej, sam widziałem jak patrzeli na piłke która im przeleciała obok nogi jak pierwszy raz ją na oczy widzieli, co to miało być?

Podsumowując : bardziej podobał mi się mecz Rosja : Czechy.
 

tomisakis

Whiskas
VIP
Dołączył
11.1.2009
Posty
1536
O Tytoniu? Świetnie wybronił karnego, interwencji dużo nie miał, ale wiem, że tak obrona karnego pozytywnie go naładuje na resztę turnieju i mam nadzieję, że zarówno z Rosją jak Czechami wyjdzie w podstawowej jedenastce.

Jeszcze odnośnie metamorfozy Polaków in minus w przerwie to trener Greków przeprowadził świetną rozmowę w przerwie i efekty było widać od razu po przerwie. Za to nie wiem co Franz tam mówił, chyba omawiali już taktykę na Sborną.
 

Nauczyciel

Martwy Pluszak
Weteran
Dołączył
12.11.2006
Posty
2497
frustration-and-giving-up.jpg
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Tytoń? Szaucenk dla niego , cztewrry lata juz go szanuje
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Na plus na pewno brak zmian (oprócz wymuszonej). Wywalić wszystkich rezerwowych, tylko brudzą pościel w hotelach.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Smudzie zabrakło jaj na zmiany...i to go zgubiło
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Teraz wszyscy skreślają Polaków w starciu z Ruskimi. Ja myślę inaczej - daję nam większe szanse niż z Grekami. W dużej mierze wynika to z przeczucia, ale także z zimnej analizy stylu gry obu reprezentacji. Czesi lubią kombinacyjną grę i to ich zgubiło (w połączeniu z ich nędzną formą). My z ruskimi powinniśmy się bronić i liczyć na kontry jednocześnie stawiając autobus, który nie pozwoli na skontrowanie nas, bo to szybkość jest największym atutem rusków. Ich styl gry jest bardzooo ofensywny, przez co w końcu nadzieją się na kogoś kto to wykorzysta. Fajnie by było, gdyby to była nasza drużyna.
Tak czy siak, w tym meczu padnie węcej niż 3 gole.
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
ruskacze mogli mieć po prostu jeden dobry dzień a Czesi...a Czesi po prostu źle trafili przy niezbyt dobrej formie. Rosjanie mogą poczuć się trochę zbyt pewnie i ruszyć szturmem. Jeśli nasi nie popełnią głupich błędów,np. taki jak przy bramce dla Grecji, to możemy skontrować i dociągnąć do końca remis albo nawet wygraną przy odrobinie szczęścia. Jest paru wysokich zawodników więc z rożnego może coś wpaść dla nas.
 

Nameless

Szatan na kółkach
Moderator
Dołączył
30.1.2005
Posty
1774
ruskacze mogli mieć po prostu jeden dobry dzień a Czesi.

A 3:0 z włochami to drugi dobry dzień? XD

Żarty żartami, nasz drużyna biega 45 minut, Ruscy duże 90+ :)
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
No zdarzyły im się dwa dni. Co to jest? A to że im się dni będą trafiać aż do finału to już czysty przypadek : D
Na teraz dla mnie Rusowie są mistrzami. Mają taką formę że nawet Hiszpanie ich nie zatrzymają. Ofensywę mają niezłą, na rezerwie Pavluchenkę który wszedł na 15 minut i zrobił więcej zamieszania niż cała ofensywa Czech przez 90 minut xd
Holandia dostała ładnie od Danii. Nie oglądałem meczu także nie wiem jaki był przebieg ale jak dziś Niemcy przegrają to we środę będzie kosmos na boisku a nie mecz : D I Niemcy i Holandia będą musiały wygrać.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Ruski są bardzo niestabilni, jeśli chodzi o motywację meczową. Przeplatają dobre mecze słabymi.
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
Może i tak ale myślę że mają motywację do tego żeby strzelać i wygrywać. W lidze rosyjskiej płacą im krocie i wiedzą że muszą zaperdalać ostro nawet w reprezentacji żeby to się nie zmieniło( dla konkretnego zawodnika, nie dla całości) ;) Myślę że dużo będzie zależeć od tego na kogo trafią w ćwierćfinale. Chyba tylko Niemcy mogą im przeszkodzić. Na mojej wymyślnej tabelce z Hiszpanami w półfinale zagrają ; d
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Co mistrzostwa maja motywację, a jakoś się nie przebijają. Po jednym meczu z Włochami rozbitymi aferą korupcyjna i drugim z czechami, kórym zdecydowanie zabrakło tego czegoś nie można powiedzieć, że to materiał na misrza europy. Naprężyli muskuły zobaczymy jak im pójdzie dalej. W końcu to tylko ruski...
 

Karpielek

VIP
VIP
Dołączył
7.5.2008
Posty
1208
No i wywalczyliśmy remis w meczu z Rosją. Według mnie zasłużony a nawet powinniśmy wygrać. Stworzyliśmy więcej sytuacji bramkowych, i uważam, że graliśmy dużo lepiej. Trzeba tu pochwalić Tytonia, który dzielnie bronił naszej bramki, ale i cały zespół. Gdybyśmy tak grali z Grecją. Za 4 dni decydujące starcie z Czechami. Będzie trudno, bo nasi sąsiedzi się obudzili, ale tylko w pierwszej połowie. Jednak brak Rosickiego zrobił swoję, bo to on napędzał drużyne. A jak tam wasze odczucia po meczu?
 

shooX

Ciasteczkowy Potwór
Weteran
Dołączył
3.2.2005
Posty
1514
Będzie trudno, bo nasi sąsiedzi się obudzili
Tak jak wszyscy mówili o czerwonej fali z Rosji, która rozgromiła Czechów.
Powstrzymaliśmy Rosjan i to bardzo dobry prognostyk przed meczem we Wrocławiu. Myślę, że szanse mamy bardzo duże na awans z drugiej pozycji. Nie ma co spekulować na temat "jak wygląda nasze euro", "jak spisała się polska kadra". Ja osobiście o ogólną ocenę pokuszę się dopiero po meczu finałowym na Ukrainie.

,,Dopóki piłka w grze, wszystko jest możliwe"

Znając życie nawet jakby się Nam udało dojść o ćwierćfinałów i tam odpadniemy, to "hejterzy" będą wieszać psy na Smudzie i całej reprezentacji. Powiedzmy otwarcie, że Polakowi na prawdę ciężko jest dogodzić i zawsze będzie mu mało.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom