Error ? Co Robic ?

Status
Zamknięty.

Skiba

New Member
Dołączył
22.1.2007
Posty
8
Pomocy !!
Wlaczam Gothica 3 daje New Game lub wczytuje Save i laduje sie. Gdy jest na full ladowanie to wyskakuje błąd, minimalizuje grę i jest cos takiego
Nagłówek : "gCScriptAdmin::RunScripit(...)"
Treść : "Scripted script is not registered : OnInit!"
i jest Przerwij (wyłacza mi gothic), ponow probe (nic sie nie dzieje), ignoruj (wyłacza błąd wchodze do Gothica jest wszystko OK grafa sie nie scina ale nie da się wyciągnąć broni, nie ma imion, nawet biegać się nie da)
Co Robic ??
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Przeinstaluj grę. Wiekszość błędów z grą naprawia własnie reinstalka gry.

Pozdro.
 

jasek

New Member
Dołączył
10.1.2007
Posty
27
Witam!! Miałem to samo. Otóż najwidzoczniej masz pirata i problem w tym że pliku jednego z cracka nie skopiowałeś. Zaczne tak jak rozpakowujesz cracka są tam takie pliki rozszerzające gre i jeden folder. Wchodzisz w ten folder i tam jest jeden plik i od niego wszystko zależy kopiujesz go do odpowiedniego folderu w g3 i wszystko powinno być normalnie. Sam to miałem i pomogło. A jak nie to jakiś inny błąd czy co tam. ;) Imion też nie było i broni więc sądze że mielismy ten sam błąd. :ph34r:
 

Skiba

New Member
Dołączył
22.1.2007
Posty
8
Tak właśnie mam ten BŁĄD !! Zainstalowałem G3, update tez, i teraz CRACK rozpakowywuje go i mam "engine.dll, game dll, gothic3" nie mam zadnego innego folderu =[ . Gdybys mogl podac nazwe, prosze o odpowiedz czekam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom