Eliksir z jaj

Status
Zamknięty.

Odydoz

Member
Dołączył
25.11.2004
Posty
545
Hej,
bawiłem się z bratem kodami do Gothica na przedmioty, których nie znamy. Jednym nich był Eliksir z Jaj - zielona mikstura, dodająca +10 maks. many. Była tak opisana "pozwala nawiązać kontakt ze Śniącym". Nie wiecie, czy mozna gdzieś zdobyć ten napój bez kodów? Przeczesaliśmy z bratem całe bractwo i nie znleźlismy.
Aha. Jestem świadom tego, że temat może powinien być w dziale Problemy, ale to nie jest problem z przejściem gry, pytm sie tylko, czy ten eliskir można gdzieś dostać. Jakby co, kodu na niego poszukajcie na www.gothic.phx.pl
 

Luki-7

Member
Dołączył
21.1.2005
Posty
106
Ja też kiedyś przywołałem ten eliksir, ale niestety nie można go nigdzie znaleźć. Jednak jeśli ten eliksir jest w tej grze, to musi do czegoś służyć. NIestety niewiadomo do czego, bo wątpie że do przywołania sniącego.
 

Odydoz

Member
Dołączył
25.11.2004
Posty
545
Tak na mój rozum to powinien go dawać Cor Kalom, gdybyśmy należeli do Bractwa. Jako taki bonusik do nagrody za jaja pełzaczy.
 

~DaNkAn~

Member
Dołączył
8.1.2005
Posty
132
Może gdybyś był Guru (co jest bez kodów nie możliwe) to byś dostawał ten napój od Kaloma (tak jak napisał Szczurek). To może byc taki chwyt.
 

Wiktor

Member
Dołączył
28.1.2005
Posty
31
nic to nie daje

Jak nic? Właśnie dało ci ostrzeżenie! - Gothi
 

Master_Hania

New Member
Dołączył
29.1.2005
Posty
3
Kidyś na pewno go bez kodu zdobyłem ale nie pamintam jak
sad.gif
...
Ja jak chcem takie eliksiry zdobyć np. +5 na s-marvin-s i wtedy isham kill i jest do many, życia, zręczności, siły itp. i wcale nie jeden...

[ : Sob Sty 29, 2005 7:29 pm ]
Kidyś na pewno go bez kodu zdobyłem ale nie pamintam jak
sad.gif
...
Ja jak chcem takie eliksiry zdobyć np. +5 na s-marvin-s i wtedy isham potem kill i jest do many, życia, zręczności, siły itp. i wcale nie jeden...
 

Mag Pierożek

Member
Dołączył
29.1.2005
Posty
51
napisz mi mi jaki to jest kod bo ta strona co podałeś mi nie wchodzi (nigdy go nie widziałem)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom