Eliksir Siły

Status
Zamknięty.

maw

New Member
Dołączył
6.10.2007
Posty
24
kto może mnie nauczyć wytwarzać eliksir siły i czy będę musiał poznać receptury innych eliksirów żeby móc się nauczyć tamtego??? jeśli tak to jakich
z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam ;)
 

Dadex

Al di là delle nuvole
Weteran
Dołączył
5.11.2004
Posty
1789
Jeśli zabierzesz Vatrasa na statek w V rozdziale, wówczas on nauczy Cię sporządzać eliksir siły, jeśli dobrze pamiętam. Nie trzeba wcześniej znać innych recept, tak jest w przypadku eliksirów życia i many.
A czy wcześniej ktoś uczy niestety nie pamiętam. Być może mag znajdujący się w piwnicach klasztoru (nie pamiętam imienia), Sagitta (tak miała na imię?), choć ona chyba zręczności.
 

Pandrodor

Member
Dołączył
12.10.2007
Posty
437
Eliksiru siły uczy Valentino (alchemik Khorinis) ale dopiero gdy znasz podstawy alchemii...Podstaw najlepiej się nauczyć u Ignaza (alchemik w mieście portowym), na przykład esencji leczniczej za 1pd. Ale podobno w G2 się nie opłaca robić eliksirów siły :)
Pozdrawiam
 

cesc

Member
Dołączył
22.12.2006
Posty
178
CYTAT
Eliksiru siły uczy Valentino (alchemik Khorinis)


lol. On nie jest alchemikiem.


W Khroinis uczy nas tylko Consatino. I to dopiero po spełnieniu zadania z tą Listą Ziół.
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
Po pierwsze, żeby nauczyć się sporządzać eliksir sił, trzeba wykuć resztę! na pewno obie esencje i ekstrakty i chyba tez eliksir. Bo dopiero wtedy pojawia się opcja z eliksirami dodającymi statystyk na stałe! Wiem bo z reguły uczyłem się alchemii. U maga opłaca się po wyuczeniu many do 250 inwestować połowę w eliksiry ducha, a resztę w życie, a u reszty wszystko w życie, ew. można uzupełnić statystyki eliksirem.
Po drugie, pandrodor, to jest dział G2, więc każda mikstura tutaj kosztuje 5PN.
Po trzecie, uczy jej tylko Vatras [na statku] i Constantino [jeśli jesteśmy jego czeladnikiem].
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom