Dziwne przedmioty

Status
Zamknięty.

Kan

Member
Dołączył
5.1.2005
Posty
786
Przeszukiwałem strony o gothicu i w dziale kodów na jednej stronce znalazłem takie oto przedmioty do inseru : czaska, harfa i wiolonczela. Czy te przedmioty morzna zlaleźć gdzieś w grze ? A jeśli tak to doczego jest ta czaska
 
Dołączył
31.12.2004
Posty
127
Wiem że czaszkę można znaleść na płyciźnie koło obozu piratów. A co do harfy i wiolączeli to sam zastanawiam sie gdzie można je znaleść 8)
 

EdGaR

Member
Dołączył
3.3.2005
Posty
853
Wiolączela była w gothicu 1. Dostawało się doświadczenie jak się na niej grało.
 

Kan

Member
Dołączył
5.1.2005
Posty
786
q

To niebyla wiolonczela tylko lutnia, w gothic II też jest , mają ją chlopi w gospodzie
 

Koko

Member
Dołączył
11.11.2004
Posty
333
Ja te przedmioty insertowałem. Załóżcie sobie kusze i grajcie na harfie albo gitarze.
biggrin.gif
. Ciekawy efekt. Jeszcze jest bębenek (znalazlem kod na pałeczke do bembenka ale jaki na bemben?).
 

Xeon

Member
Dołączył
4.3.2005
Posty
69
hmm... a czaszka powiadasz...
sluzy do konsekracji miecza.
oto przepis:
lejesz z qutasa do menzurki potem idziesz do stolu alchemicznego i robisz miksture : mocz innosa
taka mikstura zwiekaszy o 100 obrazen
 
S

Sir Karolus

Guest
Lutnie można kupić u (to chyba Matteo) tego gościa co ma sklep naprzeciwko bospera widziałem ją chyba w 4 albo 5 rozdziale a wcześniej nie wiem czy jest
 

Aidan

New Member
Dołączył
6.3.2005
Posty
14
a nie lepiej zasiekać farmera w gospodzie Orlana i zabrać mu lutnie? Tylko jest jeden problem..przez pewien czas będzie za tobą gonić horda Farmerów i Orlan ze swoim Toporem Barbarzyńcy
biggrin.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom