Dziwna skała

Status
Zamknięty.

GaNdi

Weteran
Weteran
Dołączył
29.5.2004
Posty
1306
W Gothicu za Obozem Bractwa jest bagno,znalazłem tak gdzieś na wyspie na wprost chaty(jest na bagnie tuż obok gości którzy zbieraja ziele)dziwną skałe.Jest to niskia skała a nad nią unosi się taka jakby niebieska kula,chciałem tego uzyć ,ale gościu tylko potsząsał ramionami.Może ktoś wie do czego to służy?
 

Vampek

Weteran
Weteran
Dołączył
17.4.2004
Posty
810
A mógłbyś wysłać emailem jakiegoś screena? Bo z tego, co piszesz, to równie dobrze mogła by być to pochodnia.

Mój email: vampek@op.pl
 

GaNdi

Weteran
Weteran
Dołączył
29.5.2004
Posty
1306
Niestety mam wirusa i siadła mi moja poczta więc nic z tego,ale Vampek opisałem ci droge do tego może uda ci się to znalezć,mówiłem jest na bagnie na takiej wysepce,a obok jest pełno innych to jest dokładnie na wprost takiej chaty na bagnie.AHA i na pewno nie jest to pochodnia...nie jestem aż tak głupi
 

Arcane

Czarująca Anomalia
Weteran
Redakcja
Dołączył
11.11.2003
Posty
1613
Idziesz na bagna, stajesz z prawej strony chatki i prujesz przez bagno uważając na wężyki... Cholernie trudno nie zauważyć ;p Będzie widocznie po kilku krokach...
 

Tibrion

Weteran
Weteran
Dołączył
3.4.2004
Posty
732
no ja też to znalazłem ale też zadaję sobie to pytanie - do czego to służy :?:
 

Morf Szczecin

Member
Dołączył
29.5.2004
Posty
57
A umnie tego hyba niema hyba z ciekawości zainstaluje Gothica 1 :D





Nieh Inos ma cie w swej opiece
 

GaNdi

Weteran
Weteran
Dołączył
29.5.2004
Posty
1306
No i widzicie mówicie,że przeszliście gothica od 5-10 razy,a jednak nikt nie wie do czego to służy,a wieć czekam na odpowiedz
 

Morf Szczecin

Member
Dołączył
29.5.2004
Posty
57
Ale ja się nie szfendam po pagnah i hyba jusz wiem tam stał jakiś Mag ktury zakładał bariere tak mi się zdaje nie jestem pewny :D




Nieh Innos ma cie w swej opiece

Morze to jest tesz teleport i dopiero morzesz coś zrobić z nim jak masz 6 krąg przepraszam za błąd z ,,pagnah" powienienem napisać Bagnah:D

Edytowany Przez cLoNe_xx
Mam nadzieje, że to drugi raz i zarazem ostatni kiedy łącze ci posty a jak narazie dostajesz pierwsze ostrzeżenie.
 

Arcane

Czarująca Anomalia
Weteran
Redakcja
Dołączył
11.11.2003
Posty
1613
dwie sprawy:

1- ogólna zasada każdego forum: nie pisać prosze post po poście, jest przycisk edit...
2- na pewno nie było tam maga bo punkty ogniskujące wiemy jakie są...


PS. Mam już swoją teorię ale przedstawię ją później ;]
 

Baton

Weteran
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
742
Ja wiem co to jest! Ta niebieska kula nie uności się nad kamieniem tulko jakby drewnem!
 

Vampek

Weteran
Weteran
Dołączył
17.4.2004
Posty
810
A czy ta skała nie wyglądała przypadkiem tak?

EDIT: Sorry, błąd ftp. Poniżej daję wersję poprawioną.
 

GaNdi

Weteran
Weteran
Dołączył
29.5.2004
Posty
1306
Niewiem Baton jak ten kamień mógł ci wyglądać na drewno i proszę Arcane napisz swoja teorie
 

Arcane

Czarująca Anomalia
Weteran
Redakcja
Dołączył
11.11.2003
Posty
1613
W porządku:

Jak naturalnie wiecie obóz bractwa służy naszemu osławionemu Śpiochowi. Jak wiecie niejaki Cor Kalom wiedział o wszystkim, zarówno o tym, że Śniący to demon. Możliwe zatem jest iż demonek zlecił Kalomowi... Powiększenie bariery by rozciągała się nad bagna! A jak to zrobić? Za pomocą tamtego kamyka! Miejsce jest dobrze strzeżone przez obóz oraz przez Weże Błotne więc aby się tam dostać trzeba się nielada napocić. Tyma bardziej że nie ma po co, jeśli nie wie się co tam jest! No bo po co iśc na środek bagna- dla zabawy? Możliwe że np. po zniszczeniu tamtego skupiska energii bariera zostałaby obalona. No bo sami powiedzcie, czemu obóz jest akurat tam? I czemu dziwnym zbiegiem okoliczności służą złu?

End of transmission ;]
 

GaNdi

Weteran
Weteran
Dołączył
29.5.2004
Posty
1306
Jeśli sie na tym dłużej zastanowić to to ma sens
 

Vampek

Weteran
Weteran
Dołączył
17.4.2004
Posty
810
A ja wiem, o co chodziło z tamtym kamieniem! Zauważcie, że dookoła rosną zioła uzdrawiające. Kiedy Gor Na Gor (czy jak mu tam) zlecił odszukanie pięciu takich, nie musieliśmy od razu lecieć do Fortuno. Wystarczyło poszukać ich na bagnie! No dobra, ale po co to światło? Są dwie możliwości-

:arrow: świetlik wskazujący drogę
:arrow: ciekawostka dla wytrwałych graczy

Mam także pewne zastrzeżenia co do teorii Arcane'a. Cor Kalom wyruszył na poszukiwania Krushaka dlatego, że nie uwieżył w to, że jest demonem. Powiększenie Bariery? Cheh, a próbowałeś się do niej choć zbliżyć? Nie da rady- pioruny sprawią, że od razu mimowolnie zrezygnujesz ze swojej chaty (chyba, że jako nieumarły). Ale wężom błotnym jakoś się udaje przebywać bliżej Bariery, niż ustawa przewiduje... Bractwo mogło rzeczywiście utworzyć miejsce zwiększające obszar bariery, ale wtedy to światełko powinno być zielone, a nie niebieskie.
 

GaNdi

Weteran
Weteran
Dołączył
29.5.2004
Posty
1306
Vampek aniby czemu miało by być zielone przecież bariera jest niebieska
 

Dawid

Member
Dołączył
7.6.2004
Posty
56
Mam jedną wersje.Kiedy Yberjon znalazł to miejsce załuważył ten kamień i niewiedział co z nim zrobić więc go zostawił.Ale gdy bractwo dowiedziało się że Śniący jest demonem i Cor Kalom niechciał się z tym pogodzić Śniący objawił się mu i wyjaśnił mu jak z niego korzystać czyli według mnie to był teleport to świątyni Śniącego no bo jak mugłby się przedrzeć przez tych orków oto moja odpowiedż :D

PS.Na potęge wrzechpotężnego Beliara :twisted:
 

Vampek

Weteran
Weteran
Dołączył
17.4.2004
Posty
810
Wybaczcie wcześniejszego linka, nie wiedziałem, że nie zobaczycie tego obrazka. Aktualnie daję poprawną wersję tej "skały"

Vampek-skala.jpg
 

Arcane

Czarująca Anomalia
Weteran
Redakcja
Dołączył
11.11.2003
Posty
1613
Vampek- zastrzeżenie do twojego zastrzeżenia...

A dup4! Mi się udało przejść barierę :twisted: I to wcale nie na kodach! Zajęło mi to 15 minut, kilka mikstur życia ale udało się! :twisted:

PS. Bariera jest niebieska x]
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom