Dziwna Grafika......

Status
Zamknięty.

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Witam,

Otóż od kilku dni jestem posiadaczem Zmierzchu bogów i borykam się z kłopotem na który nie znalazłem jeszcze lekarstwa.
Gra ewidentnie nie chce u mnie obsłużyć antyaliasingu. Mam ustawienia na maksymalne, wraz z każdymi udziwnieniami i gra chodzi płynnie. Drzewa i roślinność znajdująca się na drugim planie ( pierwszy plan i dalszy plan jest jak najbardziej ok.) są strasznie pixelowate. próbowałem różnych ustawień i doszedłem do wniosków, że wina antyaliasingu. Grafikę posiadam GF 9800, reszta sprzętu też ok. Stery instalowałem nowe, dx itd.
Gram na Visicie, i co ciekawe z Gothic 3 problemów nie było.

Niby mam maksymalne detale wszystkiego, ale ten jeden mankament mnie nie pokoi. Czy spotkał się ktoś z was z takim czymś?
 

haxo22

Member
Dołączył
24.11.2008
Posty
53
A jaka masz pamiec karty? I z tą vista to ja bym zmienił już dawno miałem na laptopie to mnie wkurzała cały czas, zmieniłem na windowsa to i lepiej chulal - :)
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
1 giga.
Co do Visty to jestem zadowolony i jest to dobry systemm. Na XP Zmierzch Bogów wywala mi ciągle wher is guru.....

Gra na viscie działa płynnie, gdyby nie ten jedyny mankament, który troche wkurza wizualnie, ale na rozgrywkę nie wpływa.
 

Elessar

Inkwizytor
Weteran
Dołączył
30.12.2007
Posty
2679
Mój kumpel tak miał, ale w innej grze. U niego był dość dziwny przypadek, bo na najnowszej wersji sterów mu niego chodziło, a na poprzedniej (troszkę starszej) chodziło :eek: . Nie wiem czy pomoże, ale warto spróbować.

Pozdrawiam
 

pepon

Member
Dołączył
27.7.2005
Posty
353
A nie jest to coś z ustawień grafiki w grze ? Tak jak w Wiedźminie możliwość ustawienia rozmytego tła podczas rozmowy ? w Gothic'u 3 na high detalach też jest rozmazanie tła, ale w miarę realistyczne, więc to pewnie kolejny bug... Też jestem od kilku dni posiadaczem Zmierzchu Bogów i pierwsze co mi gra zrobiła po przeleceniu intra to ukończywszy wczytywanie się zawiesiła :| musiałem najpierw ustawić detale na low i dopiero ruszyło...
Chyba dane nam jest czekać na patcha.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom