Dzień Dobry

Vesamir

New Member
Dołączył
13.4.2010
Posty
7
Witam wszystkich w ten smutny dzień w tygodniu żałoby ... Nazywam się Mateusz mam 15 latek ( stary jestem :( )i mieszkam w Lublińcu w województwie Śląskim. Interesuję się grami RPG , Przygodowymi oraz Sportowymi .Moje drugie zainteresowanie to sport , a szczególnie pływanie ( dużo czasu spędzam na basenie ;p ).Od kilku lat interesuję się Gothiciem , byłem na wielu forach pomniejszych , ale w końcu one upadały , a Gothic Site według mnie ma beznadziejne forum , więc zagościłem tutaj. Mam nadzieje , ze się nawzajem polubimy i miło będzie nam się żyło .

Pozdrófka dla wszystkich ;p Vesamir
 

tomisakis

Whiskas
VIP
Dołączył
11.1.2009
Posty
1536
Czesc.Nie spamuj i nie denerwuj innych. Czytnij regulamin i się to niego stosuj. Zostań na dłużej i dołącz do którejś z gildii i zakonu. Nie daj się sprowokować
 

Vesamir

New Member
Dołączył
13.4.2010
Posty
7
Witaj tomisakis.Mam pytanie , bo jeszcze nie mam ShoutBoxa ( 5 postów ) - czemu pod moim Avatarem jest takei coś :
Niewolnik
Ikona
Zamiast "ikona" powinien być chyba obrazek... ?
 

Electric Dragon

Majster
Weteran
Dołączył
22.8.2009
Posty
4209
Witamy i zapraszamy do aktywnego udziału w życiu forum<br><br>Niewolni - jest to ranga uzależniona od ilości postów<br><br>'Ikona'- nie ma na tą chwilę graficznych wersji rang, po prostu domyślnie wyświetla sam wyraz 'Ikona'<br>
 

tomisakis

Whiskas
VIP
Dołączył
11.1.2009
Posty
1536
Tutaj raczej nie pomogę. Błąd po prostu. Może ktoś inny pomoże
 

Gaan

Handlarz
Dołączył
7.8.2009
Posty
628
Ikona wyświetla się chyba dlatego że nie ma grafiki przedstawiającej współudział/przynależność do danej grupy.

A tak poza tym:
przestrzegaj regulaminu, bądź aktywny, nie spamuj i zostań z nami na dłużej co rzadko komu się udaje. Po osiągnięciu 15 postów napisz w dziale Zgłoszenia do Zakonu a później dołącz do jednej z Gildii:
-Buntownicy
-Najemnicy
Więcej dowiesz się z tego tematu założonego specjalnie dla nowo przybyłych : Co w Trawie Piszczy
 

Black-Men

Member
Dołączył
29.8.2009
Posty
139
Witaj miło cię poznać , wiem ,że lubisz RPG tak jak ja ale pływać to nie umiem,te forum jest ok tylko przestrzegaj regulamin to będzie ci z nami dobrze...tyle z mojej strony.
 

Fahrenheit

Pimpu?
Dołączył
2.9.2009
Posty
1342
Siema, twój nick to literówka od Vesemir (z Wiedźmina)? Pływanie to fajna rzecz, nie jestem jakiś dobry, ale dwa razy w tygodniu chodzę na basen +co dwa tygodnie raz ze szkołą. Gothic up to chyba najfajniejsze forum o Gothicu, bo ma świetny klimat po prostu i dużo fajnych ludzi.

http://gothic.org.pl...__fromsearch__1 ten temat jest dla nowych ludzi, obczaj go :)
 

Hadler

Member
Dołączył
12.2.2010
Posty
199
Witaj Vesamir, spoko, że interesujesz się grami, a już w szczególności Gothiciem. Mam nadzieję, że na tym forum będzie ci dobrze. Staraj się udzielać i pisać sensownie.

Pozdro, Hadler :)
 

Laze123

New Member
Dołączył
7.4.2010
Posty
5
Witam cię.Tylko powiem zostań z nami długo.I nie odchodź.
 
Do góry Bottom