Dylemat

  • Thread starter Anonymous
  • Rozpoczęty
Status
Zamknięty.
A

Anonymous

Guest
Mam pewien dylemat
sad.gif
sad.gif
sad.gif
mianowicie nie co wybrać. Czy iść z magami wody do nowgo lądu czy iść do górniczej doliny.
 

Szpon Beliara

Member
Dołączył
11.2.2005
Posty
206
Ja poszedłem najpierw z Magami Wody do Jarkendaru.Dladego,że w górniczej dolinie mam większy level i większe szanse na przedostanie się do zamku.
 

Villen

New Member
Dołączył
17.2.2005
Posty
27
Najpierw idź do GD potem do Jarkhendaru i zobacz gdzie Ci się lepiej/łatwiej/przyjemniej gra. Jarkhendar IMHO jest łatwiejszy i jeśli masz odpowiedni poziom to przejdziesz za jednym zamachem. Poza tym Szpon i inne ciekawe rzeczy - to trzeba samemu sprawdzić. Proponuję przed pierwszym przejściem gry jak najmniej odwiedzać forum - nie popsujesz sobie przyjemności związanej z samodzielnym rozwiązywaniem zadań i ukończeniem gry :twisted: .

P.S. Zapraszam do rejestracji BTW
smile.gif


V.
 

luk@sz

Member
Dołączył
15.2.2005
Posty
47
Radze iść najpierw do Jarkhendaru, bo jest łatwiejszy i szybcjej zdobedziesz punkty doświadczenia, dzieki, którym łatwiej będzie ci będzie sobie poradzić w GD
 

Odydoz

Member
Dołączył
25.11.2004
Posty
545
ZDECYDOWANIE do Jarkendaru. Jeżeli pójdziesz najpierw do GD, to potem będziesz musiał niemal ciągle bec przed siebie, bo przeciwnicy będą dla ciebie za trudni, a w Jarkendarze znajdziesz dużo i w GD bedzie dużo łatwiej - poza tym nie wiem, jak wam, ale mi GD sie podoba bardziej niz Jarkendar, więc to, co lepsze, lepiej sobie zostawić na później...
 

EdGaR

Member
Dołączył
3.3.2005
Posty
853
Łatwiej jest iść do jarkeandru ponieważ masz tam stwory bardziej na twoim "poziomie" (bez urazy) po prostu są łatwiejsze potwory i misje, chociaż tak do końca to też nie jest takie łatwe...
laugh.gif
 

Kan

Member
Dołączył
5.1.2005
Posty
786
q

Ja nie mialem takiego problemu, poprostu ciekawośc by mnie zabila
tongue.gif
, zdecydowanie polecam Jhankendar,
smile.gif
 

Khaled

Member
Dołączył
11.2.2005
Posty
49
dobr,dobr wszyscynie muszą pisać do jakendaru do jakendaru wystarczy że dóch powie i tyle przynajmniej mojim zdaniem
 

Xeon

Member
Dołączył
4.3.2005
Posty
69
ic z magami a po pokonaniu kruka nie ma sensu jesli ukonczyles podstawka bo zadania sa te same. czy jest sens bawic sie tymi samymi zadaniami ?
 

lee

Member
Dołączył
29.8.2004
Posty
292
dla mnie sens jakis tam jest bo przeciez wprowadzili kilka nowych zadan jak np przejscie z diego przez przełecz
 

KeNZi

Member
Dołączył
27.2.2005
Posty
80
Ja poszedłem do Górniczej Doliny dostarczyć dowody dla Hagena, czyli sprawdziłem wszystki kopalnie, szybko się wróciłem i poszedłem z magami wody... tam już siedziałem cały czas i na 26 poziomie zabiłem Kruka... potem powrót do Górniczej Doliny, załatwienie sobie Oka Innosa, Górnicza Dolina i oczyszczenia całego teranu nakoło zamku z Orków... teraz w IV rozdziala mam ochotę znowu wrócić do AddOnWorldu (pozwólcie, że będę to tak nazywał), zdobyć exp i trochę powalczyć, chociaż jedyny problem to na razie regenerujące się smoki... na razie zszedł u mnie tylko najprostszy - Bagienny...
 
A

Anonymous

Guest
Ja osobiscie poszedlem najpierw do GD, wyczyscilem teren dookola zamku, wykonalem wszystkie mozliwe zadanie. Bylo z tym troche zabawy, ale pozniej Nowy Świat to bułka z masłem
biggrin.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom