Dwór irdorath - przełączniki - podpowiedzi z gry

_DS_

New Member
Dołączył
16.4.2023
Posty
2
Hej Hej Hej,

Jestem w trakcie kończenia G2 NK i zależy mi na przejściu tej gry ze zrozumieniem jej w pełni. Mam problem z przełącznikami w dworze irdorath (znam kombinacje z solucji i podpowiedzi z internetu i nie o to mi chodzi).

Czy gra podpowiada w jakikolwiek sposób w jakiej kolejności powinnam klikać przełączniki? Jakieś notatki w grze? Obrazy na ścianach? Podpowiedzi DIEGA?

Liczę na odpowiedzi :)

Gosia.
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Hej. Dawno nie grałem w dwójkę i ciężko mi teraz się do tego odnieść. Jeśli chodzi o tę salę z sześcioma pomieszczeniami, to wszystko wydaje się logiczne: są po dwa pomieszczenia po każdej stronie sali + po jednym pomieszczeniu przełączającym kraty. Można się domyślić. Jednak gdy dochodzimy do końca każdego z czterech wspomnianych przeze mnie pomieszczeń, tutaj nie ma żadnych podpowiedzi i nie ma innej możliwości odkrycia właściwej kolejności niż metoda prób i błędów. Myślę, że taki był zamysł twórców, albo po prostu ja również nie zauważyłem żadnych podpowiedzi.
 

Dark Fenix

Strażnik Pana Ciemności
Członek Załogi
Redakcja
Dołączył
24.8.2009
Posty
1085
Jeśli mówimy o przełącznikach przy Orku pułkowniku, to zdrajca Pedro może nas poinformować o rozwiązaniu.
 

Dami 1200

Member
Dołączył
27.8.2007
Posty
174
Ja też zawsze stosowałem w tym miejscu metodę prób i błędów, nie wydaje mi się żeby były jakieś podpowiedzi (w świątyni śniącego były różnokolorowe podpowiedzi na ścianach, w dworze irdorath nic takiego nie znalazłem).
 
Do góry Bottom