Droga Najemnika I Asasyna

Status
Zamknięty.

slawtt

Member
Dołączył
10.1.2007
Posty
155
siemka

Najemnik

Mam problem nie wiem jak zaczac grac ta droga najemnika, czy nalezy w miastach robic zadania na reputacje by dostac sie do przywodcy czy, tez nie?

Jak to jest z zadaniemi od buntownikow, robi sie je czy nie i jak nalezy je robic oraz jak je zaczac tak wogole - podam przyklad: topork ten co ma kliffa, co nie to albo bierzemy zloto albo kowala; tu bedzie chyba zloto jesli dobrze mysle a te zadania od javiera olac czy jak?

Kiedy najlepiej rozwalc glowne kryjowki buntownikow i te drobne jak np; stave, mason, daryl, kiedy donosic na wenzela, sardoforda i itp itd...?

I jak to jest w koncu z druidami robic repa np w geldern a pozniej zabijac czy jak jak to bedzie z innymi?

Asasyni

Mam problem jak to jest z tymi drugimi asasynami:

Popierwsze kiedy nalezy zabijac, i w ktorym momencie tych magow wody i czyy robic od nich zadania?
I czy sa jakies zadania wazne od nich do wykonania jako glowne i czy robic je?
To samo j.w z druidami?
I wrescie jak to jest z koczownikami czy brac jakies misje od nich, czy odrazu jak mamy polecenie od kogos to wykonac?
No i pozostaje nam nordmar, tam bedzie trzeba zniszczyc ludzi czy nie?

dzki nra
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
Postaram odpowiedzieć tobie na pytanie.
Najemnik

CYTAT
Mam problem nie wiem jak zaczac grac ta droga najemnika, czy nalezy w miastach robic zadania na reputacje by dostac sie do przywodcy czy, tez nie?


Zadania w miastach wykonuj, jak najbardziej. Bez nich nie dostaniesz się do przywódcy miasta, co z tym idzie nie dostaniesz zadania, dzięki którym podniesie się twoja reputacja u Orków.

Co do zadania przez ciebie opisanego, weź złoto a resztę olej.

CYTAT
Kiedy najlepiej rozwalc glowne kryjowki buntownikow i te drobne jak np; stave, mason, daryl, kiedy donosic na wenzela, sardoforda i itp itd...?

Ja rozwaliłem od razu jak tylko do nich dotarłem. Oczywiście jeśli chcesz zdobyć więcej doświadczenia, zniszcz je gdy wykonasz tam kilka zadań.

CYTAT
I jak to jest w koncu z druidami robic repa np w geldern a pozniej zabijac czy jak jak to bedzie z innymi?


Jak dostaniesz zadanie aby zabić druida to go zabij, wtedy z pewnością zdobędziesz jakieś punkty reputacji. Z tego co pamiętam to dostaniesz od jakiegoś przywódcy orka zadanie na zamordowanie wszystkich druidów. Także i tak ich w końcu zabijesz. Inni druidzi nie powinni atakować.

Assasyn

CYTAT
Popierwsze kiedy nalezy zabijac, i w ktorym momencie tych magow wody i czyy robic od nich zadania?

Ja ich zabijałem od razu. Ale jeśli chcesz coś od nich kupić albo zdobyć reputacje u koczowników, czy też zwyczajnie zarobić to wpierw popracuj dla nich a potem zlikwiduj.

CYTAT
I czy sa jakies zadania wazne od nich do wykonania jako glowne i czy robic je?
To samo j.w z druidami?

Jeśli grasz po stronie Beliara to raczej nie dostaniesz od nich żadnego poważnego zadania.

CYTAT
I wrescie jak to jest z koczownikami czy brać jakieś misje od nich, czy od razu jak mamy polecenie od kogoś to wykonac?

To samo co z buntownikami. Twoja wola, chcesz zarobić bierz, nie , to zabijaj.

CYTAT
No i pozostaje nam nordmar, tam bedzie trzeba zniszczyc ludzi czy nie?

Nie, nie będziesz musiał niszczyć ludzi
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom