Dostęp Do Gorna

Status
Zamknięty.

Bury_Zenek

Rycerz Wody
Dołączył
10.2.2009
Posty
856
witam, mam problem taki iż muszę się dostać do Gorna w Gothcie. Rozmawiam z tym strażnikiem i on mi mówi że muszę mu przynieść 50k złota. ja mu powiedziałem że nie przyniosę mu i grałem dalej. mam to złoto ale nie ma z nim żadnych dialogów. jest jakiś inny sposób żeby się do niego dostać?
drugi problem to taki że muszę porozmawiać z Thorusem, jednak gdy idę do zamku atakuje mnie 5orków którzy nie są wrogo nastawieni, ale gdy mnie powalają to mnie zabijają. da się jakoś ich zabić/ rzucić na nich czar na odległość czy coś? z góry dziękuję za pomoc!
 

Dark Fenix

Strażnik Pana Ciemności
Członek Załogi
Redakcja
Dołączył
24.8.2009
Posty
1085
Fabuła jest raczej ułożona tak aby iść najpierw do Thorusa a później do Gorna. Ja tak samo powiedziałem temu strażnikowi, że nie dam mu tej kasy i sądziłem że nie przejdę gry. Jednak później i tak będziesz musiał tam wejść i wejdziesz ale jak to sam zobaczysz. W sprawie tych orków to pozwól się gonić i wyprowadź ich po za miasto. Jeśli są to zwykli orkowie( znaczy się bez imion) to prawdopodobnie będziesz mógł je zabić, natomiast gdy mają imiona pobij ich i żuć zaklęcie amnezja. A tak w ogóle to co ty im zrobiłeś, okradłeś ich czy co, że cię teraz gonią?
 

Bury_Zenek

Rycerz Wody
Dołączył
10.2.2009
Posty
856
zagadałem do czarnego maga i oni się z nim na mnie rzucili, ja zwiałem i zabiłem tego maga w jego jaskini później.
edit:
mam kolejny problem. otóż jestem w trakcie robienia zadań dla hectora w trelis, kazał mi on przynieść kocioł caloma, przyniosłem mu go oddałem i zakończyła się misja. teraz ani w thorusa, hectora, inoga i anoga nie mam żadnych zadań. co powinienem następnie zrobić? może to jakiś bug czy coś? jedyne zadanie jakie mam to przynieść Somie z Cape Dun 10sztabek rudy. mam je, ale on nie chce ze mną rozmawiać. w razie czegoś, gram w edycję roszerzoną
 

Frag

New Member
Dołączył
25.1.2011
Posty
89
Ja na początku też odmówiłem dawania kasy temu strażnikowi czego pożałowałem i wczytywałem seva przed rozmową z nim , nazbierałem kasy i mu ją dałem. Reszta gry poszła bez trudu (oprócz nadmiernego pośpiechu miltena). A tak w ogóle to dostałeś się do tego Gorna czy nie? Bo jeżeli nie i ten strażnik dalej cię powstrzymuje to myślę że to najzwyzajniejszy bug ( w Gothic III jest ich wiele). Nie jestem pewien ale czy ty nie powinieneś jeszcze odwiedzić Vengardu i pogaać z Lee?? Jeżeli nie, albo tak i się nie da to proponuje zacząć grę od nowa i nie mieszać tak tylko być miłym i posłusznym dla innych.
 

Bury_Zenek

Rycerz Wody
Dołączył
10.2.2009
Posty
856
narazie mam za zadanie wymotać pokój, Thorus na niego zezwoli gdy wykonam zadania. niby wykonałem a on milczyyyyy. jedynie mam zadania aby zjednoczyć myrthane, zbroje dla kana i ruda dla somy. ehh tyle specjalnie wcześniej nazbierałem złomu i doświadczenia, wybiłem wszystkie zwierzęta chyba :/ a teraz będę musiał chyba od nowa grać albo jakiś stary save :/
edit: problem udało mi się rozwiązać, temat do zamknięcia :)
 

Dark Fenix

Strażnik Pana Ciemności
Członek Załogi
Redakcja
Dołączył
24.8.2009
Posty
1085
Ta bryła rudy znajduje się w tym magazynie na przeciwko tego kowala. Jak pewnie podejrzewam masz rudę ale zdobyłeś ją gdzie indziej.
 

smok123

New Member
Dołączył
13.3.2011
Posty
16
te wszystkie błędy to chyba dlatego że G3 ZB jest niedopracowany a jeśli właśnie z tym strażnikiem to musisz się zgodzić bo inaczej nie wykonasz questa i nie popchniesz fabuły do przodu.
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
Zgodnie z życzeniem, zamykam.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom