Dobry miecz

Status
Zamknięty.

Dav

Member
Dołączył
28.11.2004
Posty
46
Gdzie mozna zdobyć jakiś niezły mieczyk. W jakim kolwiek rozdziale. jak najwyższe obrażenia,nie ważne czy jedno-reczne czy dwu.
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
...

Yyyy hehe chybka Ci sie działy pomyliły
tongue.gif
A poza tym nie napisałeś w jakim Gothicu... jak zedytujesz i napiszesz to pogadamy bo może bede mógł pomóc
smile.gif

Pozdro 8)
 

Mistrz Miecza

Member
Dołączył
1.11.2004
Posty
59
Broń

Jeśli chodzi o gothica 1
Laga jest bardzo dobra
Łomotacz moja ulubiona broń w gothicu1
jakiś miecz dwuręczny tylko nie znam nazwy zapomniałem
 

Odydoz

Member
Dołączył
25.11.2004
Posty
545
W obojętnie jakim rozdziale? To Uriziel w ostatnim
smile.gif
A tak na serio - dobrą bronia na rozdizl pierwszy bedie toporek. Znajdziesz trzy sztuki w skrzyni w kuźni w Bractwie. Na drugi rozdział to dobry jest łomotacz, w trzecim zbierzesz mnóstwo broni orków... a zresztą. W dalszych to już coraz mocniejsze gnaty bedziesz znajdywał co krok.
 

Goorni

Member
Dołączył
2.11.2004
Posty
69
W Gothic II jest pewna jaskinia (niedaleko słonecznego kręgu, w stronę czarnego trolla) wejdź, zabij kilka szkieletów i masz przed sobą całkiem niezły miecz!
laugh.gif


Patrz co piszesz i gdzie piszesz! - Gothi
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
W G2 najbardziej lubiem chodzic z ORKOWA ZGUBA. Mozna ja zdobyc na samym poczatq gry oczywiscie jezeli ma sie umiejetnosc otwierania zmqw.
 

George*

Member
Dołączył
1.12.2004
Posty
124
W G I mozesz zdobyc bardzo szybko miecz smierci... Jesli 'pobijesz' Bulita (straznik w starym obozie, gosc ktory na samym poczatku daje ci w ryja
biggrin.gif
) a jesli lubisz bron dwureczna to w kuzni w starym obozie w jednej ze skrzyn znajdziesz zardzewialy miecz obureczny.
 

Muro

Member
Dołączył
7.11.2004
Posty
246
Pięść Trolla<----- wg. najlepszy,Gniewna Stal,
tez mi sie podoba kij z gwoździem:p ma tą bron paru kopaczy w SO
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom