Doberek

morten

New Member
Dołączył
7.2.2011
Posty
0
Witam
Mam na imię Marek. Ogólnie lubię RPG. A zwłaszcza przy świecy i ołówku z gronem przyjaciół i kostką w garści.
Już 30 na karku a mi nie przechodzi, żona trochę się wścieka, ale to mój sposób na odstresowanie się od szarej przytłaczającej codzienności, poza oczywiście browarkiem w piątkowy wieczór.

Co do gier Gothic:
- 1 nigdy nie ukończyłem
- 2 ukończyłem raz
- 3 ukończyłem raz (teraz zainstalowałem po raz drugi i już mam 27 lvl)
- 4 grałem tylko w demo (za jakiś czas kupie jak stanieje albo pożyczę od kolegi jak on ukończy)

Moje odczucia co do sagi Gothic to muszę przyznać, że dopiero od 3 zaczęła mi się podobać. Jednak jak przeszedłem demko Arcani
to szczerze mówiąc system walki bardzo przypadł do mojego gustu. Już się nie mogę doczekać pełnej wersji w moim domu, na moim kompie, no i ja przed klawiaturką.

To tak o mnie i o moich sympatiach game'owych

Pozdrawiam serdecznie wszytkich użytkowników forum jak i redakcję. :)
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
Witamy!

Zapoznaj się z tematem podanym niżej:

http://gothic.org.pl/forum/index.php?/forum-102/announcement-6-co-w-trawie-piszczy-temat-dla-nowych-uzytkownikow/

Jak masz ochotę, zostań z nami dłużej i zaangażuj się bardziej w życie forum. Wiek tu nie odgrywa roli. Sam mam już parę ładnych latek na karku i daję radę ;).

Co do Twojej historii z Gothiciem, wygląda trochę nietypowo. Większość z nas, bardziej ceni sobie G1, G2NK, niż pozostałe odsłony o Arcani nie wspominając.

Mam nadzieję, że jak przejdziesz całe G4, to się nie zawiedziesz, choć szczerze w to wątpię. Poza dobrym systemem walki i przyjemną grafiką, gra ta niewiele więcej ma do zaoferowania.
No ale sam ocenisz, gdy już poznasz lepiej ten tytuł.

Pozdrawiam
 

Silden

RPG'owiec
VIP
Dołączył
10.12.2008
Posty
1766
WITAM!
Jesteś ode mnie ponad 2 razy starszy, ale to nic. Zapoznaj sięz tematem podanym przez Biafrę, zajrzyj do "O Wszystkim i o niczym" i rozejrzyj dokładniej po forum.
Widzę, że Ciebie, jak i mnie interesują RPGi. Więc myślę, że nasze gildie Ci się spodobają.

Pozdrawiam.
 

Electric Dragon

Majster
Weteran
Dołączył
22.8.2009
Posty
4209
Cześć. Jakoś nigdy nie miałem styczności z papierowymi RPGami, pomimo, że jest trochę osób z mojej okolicy, którzy lubią taki system. Cieszę się, że pojawił się kolejny doświadczony użytkownik. Baw się z nami dobrze.
 
Do góry Bottom