Dno

Status
Zamknięty.

third

New Member
Dołączył
6.5.2008
Posty
6
Ghotic III to najgorsza gra w jaką grałem do tej pory... ! Nawet nie sądziłem, że zadania mogą być tak zajebiście szablonowe, powtarzające się. Gdzieś musisz dojść, kogoś zabić, z kimś porozmawiać.... I tak w każdym mieście (KAŻDYM MIEŚCIE AŻ DO ZNUDZENIA! KAŻDYM MIEŚCIE)! Postacie (dla polonistów postaci) szkoda gadać. (IQ NPC szkoda gadać-a chciałem mówić o oprawie graficznej; szkoda gadać). Fable bez porywającej fabuły bije takiego Gothic'a 3 na głowę i to bez jakichś ale. No jak to może być, kiedy wchodzę w "stado" Orków i bije na medium każdego, a 3 wilki w lesie dają mi Game Over?! To jeden z najbardziej prozaicznych błędów Ghotic'a. O reszcie nie chce się mówić. Podsumuję - w Obliviona se zagrajcie! Tam fabuła, postacie nie są ciosane z drewna i o wiele więcej radości daje (chociażby w tak prozaicznym szczególe, jak skrzynie, podczas których otwierania bawisz się grą w grze - wyśmienitą zręcznościówką)!!! Ghotic Oblivionowi do pięt nie dorasta pod każdym szczegółem!!! I grficznym nawet! A spotykam ludzi, którzy myślą i mówią inaczej. Przykre!

NCP - tak to jest jak się dzieciak za recke birze.... pa
 

Arminas

Wybraniec Adonix'a
Dołączył
2.6.2007
Posty
994
O tym wiemu już od dawna... Nie wiem po co zakładałeś nowy temat, takich jest tysiące... A rywalizacja G3 z Oblivionem, radzę poczytać WN, tam masz artykuł o tym :p
 

Xingu

Member
Dołączył
2.5.2008
Posty
92
Uwielbiam Gothic'owych antyfanów, którzy bluzgają po grze i myślą że nam się przykro z tego powodu zrobi :p Ameryki człowieku nie odkryłeś. Gra się tnie, walka jest za prosta, zadania liniowe (ale co więcej w sumie w cRPG można wymyślić? znajdź coś? zabij kogoś? przynieś coś? pogadaj z kimś?? eskortuj kogoś? można się pokusić o zagadkę do rozwiązania etc)

I dlatego większość czeka na dodatek który może da parę innowacji, a już na pewno na 4 część :p Tylko żeby przypadkiem nie wymagała Phenoma na minimalnych ;P
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom