Dlaczego Umbrak Mnie Atakuje?

Status
Zamknięty.

labedz

New Member
Dołączył
17.8.2007
Posty
2
Mam co prawda u buntownikow ponad 50 reputacji, a u orkow niecale 10, ale mam 86%reputacji w sildern i jak chce pogadac z umbrakiem ten mowi: "nie moge ryzykowac, zabije wszystkie podejrzane mory po czym mnie atakuje, a wraz z nim cale miasto. Chce wykonac jak najwiecej zadan zanim wyzwole to miasto.
 

RobsonAjax

Member
Dołączył
4.2.2005
Posty
762
Atakuje Cię prawdopodobnie dlatego, że wyzwoliłeś więcej niż 3 miasta w Myranie. Przywódcy orków w innych miastach też będę Cię atakowali, nic już z tym nie zrobisz.


Pozdrawiam.
 

mdominski

New Member
Dołączył
20.9.2007
Posty
1
CYTAT(RobsonAjax @ 17-08-2007, 09:13) [snapback]150369[/snapback]
Atakuje Cię prawdopodobnie dlatego, że wyzwoliłeś więcej niż 3 miasta w Myranie. Przywódcy orków w innych miastach też będę Cię atakowali, nic już z tym nie zrobisz.
Pozdrawiam.

trzeba zabijac wtedy orkow? gdy zabije w ostatnim miscie do wyzwolenia czyli silden orkowaie atakuja mnie odrazu gdy zabacza. tak ma to wygladac?
 

Zomin

Member
Dołączył
20.4.2007
Posty
739
Jeśli pomagasz buntownikom to.. tak. Pozatym ja i kilka kolegów przeszło G3 pomagając "wolnym ludzią"bez wykonywania misji w miastach okupowanych przez orków. I pamiętaj, zabij orka zanim Cię jeszcze zobaczy :) . Pozatym(up)i tak musiałbyś (pomagając buntownikom oczywiście) zaatakować te orki.
Powodzenia w wyzwalaniu i PoZdRo!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom