Diego

Status
Zamknięty.

Bury_Zenek

Rycerz Wody
Dołączył
10.2.2009
Posty
856
Dzisiaj grając w G3-ZB bawiłem się na kodach. wpisałem kod na Diega i się pojawił lecz miał inną twarz. Taką o wiele młodszą i taką no yyy przystojniejszą :D. Zagadałem do niego i była taka rozmowa(nie przetłumaczona ):
Bezi - Tu jesteś!
Diego - Szukam patroli orków
Diego - Gorn jest w Silden
Diego - Milten jest w Gothcie
Diego - Bla bla bla
Diego - znajdź Miltena w Gothcie!
po czym wyskoczyła mi nowa misja: "Znajdź Miltena w Gothcie"
Szukałem Miltena w Gothcie ale go nie znalazłem a także nie miałem z nim żadnych dialogów i nie będę już mieć (już przeszedłem grę)
ciekawe co nie? co o tym myślicie? jakiś quest który miał się pojawić w grze i wycofali Diega z gry?
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Właśnie Diega też nie mogłem znaleźć w Zmierzchu Bogów. A co do Miltena to wpisz "goto Milten", pamiętaj o dużej literze na początku imienia, przeteleportujesz sie wprost przed niego xD. Co do twojego ostatniego zdania to ja myślę że Diego był jeszcze w fazie przygotowań, może w jakimś pathu to naprawią.
 

Bury_Zenek

Rycerz Wody
Dołączył
10.2.2009
Posty
856
jak teleportuje się do miltena to tylko do tego w Vengradzie. ale każdego da się przywołać np. Zubena albo Morta. Ale ciekawi mnie ta misja i ten tekst "Bla bla bla"
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
A jak wpisujesz goto Diego to gdzie cie przenosi?

Tak ogólnie to zmierzch bogów jest naprawdę bardzo niedopracowany, jak przecież tam koło Montery byłem w bazie złodziei zboża to zboże nawet zostało ze zwykłego Gothica 3. Ogólnie najgorsza gra, w którą grałem. Już lepiej pójść do pierwszego kiosku i kupić komputer świat gry bo dają gry godniejsze uwagi niż ZB, np. Two Worlds.
 

Bury_Zenek

Rycerz Wody
Dołączył
10.2.2009
Posty
856
wpisuje "spawn Diego"
odkryłem coś jeszcze ciekawego napisze zaraz w innym temacie
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom