Diablo II Lord of Destruction!!!!

Status
Zamknięty.

Deathclaw

Member
Dołączył
24.1.2005
Posty
76
Gierka jest fajna ale czytelna. Chodzi w niej prawie zawsze o zabijanie - tak się zaczyna i tak się kończy.
 

Carlos

Member
Dołączył
3.1.2005
Posty
234
No przecież Diablo to klasyka, każdy szanujący się gracz RPG napewno w to grał. Chociaż chodzi w niej głównie o zabijanie to fabuła jest wypas.
 

Mattias

Member
Dołączył
28.1.2005
Posty
159
to jest dobra gra ale nieszczesciem jest ze tylko sie zabija
:?
 

garret_2006

New Member
Dołączył
30.1.2005
Posty
17
gar jest fajna ale chodzi w niej tylko o zabijanie i nic więcej ale i tak jest wypas gierka dlatego lubią w nią pograć.
 

Lynor

Member
Dołączył
4.1.2005
Posty
52
No faktycznie Diablo to klasyk!!! Nie nudzi sie prędko!!! Jak sie już znudzi wystarczy pół roku i można grać na nowo!!!!

Dla mnie Diablo to gra numer 1!!!!!
 

KING

Weteran
Weteran
Dołączył
1.4.2004
Posty
787
Zainstalowałem se gre 2 dni temu i nawet fajnie się gra lecz troche mnie denerwuje brak możliwości zapisu gry w dowolnym punkcie na mapie jak zapisze wi wczytam gre zazwyczaj zaczynam od miasta.
PS: Gdzie są koszary bo musze znaleść ten pieruński młot
tongue.gif
:?:
 

shadow_cx4

Member
Dołączył
29.9.2004
Posty
86
Diablo to super gra :!: Choć chodzi tu tylko o tłuczenie potworów okraszonych jakąś fabułą to gra się przyjemnie
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
No gra jest świetna i jest naprawdę super. fajna akcja ciekawe misję no i nawalanka potworów to jest to. No ale taki temat już chyba był??
 

Świrus

Ginekolog (Przywódca zbójów)
Dołączył
5.10.2004
Posty
1719
jak dla mnie ta gra to zręcznościówka, bo jedyne co łączy ją z cRPG to wybór postaci(szkoda, ze nie płci), punkty doświadczenia i umiejetności za nie zdobywane, reszta to zwyczajna nawalanka potworów, pograłem troche i juz jej nie lubię, a gram tylko dlatego, żeby zaliczyć ja, inaczej czułbym niedosyt

I to chyba tyle ode mnie, Diablo to moja ostatnia pozycja ulubionych gier, jedyne co ja wpyrzedza to saper i pasjans

Wogóle Blizzard specjalizuje sie w tworzeniu krwawych hitów

Warcraft już był lepszy, w dwóch dziełach Blizzarda miałem na początku pirata, choć Warcrafta to chyba sobie kupie orginała, by pograć na battle.necie, zaś to, ze na początku sprawdziłem diablo na piracie nie żałuję, w miedia markcie jest zdecydowanie za drogie, gdyby kosztowało 15zł to bym kupił orginała, ale za 100??
 
Dołączył
27.12.2004
Posty
713
Diablo 2 Lord of destruction!!!

Diablo było moją pierwszą grą i spędziłem przy niej łącznie około dwóch lat więc chyba nie muszę pisać jak uwielbiam tą grę. Jest po prostu rewelacyjna. Ale póżniej pojawił się gothic i z żalem pożóciłem moje ukochane diablo.
 

huk

Member
Dołączył
9.9.2004
Posty
366
gra jest kalsykiem i jest bardzo odbra ja na tamte czase teraz ma biedna grafe nie dolepszona choc wszystcy w nia graja mogli by teraz dac nowy dodatek i wszystko dolepszyc kazda usterke w grze
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
Gdy grałem pierwszy raz bardzo mi sie podobalo ale sie bardzo szybko nudzi to raz a dwa ze jedyny sens tej gry polega na tym ze biegniesz i zabijasz i nic więcej
 

aksel

Debile
Dołączył
10.2.2005
Posty
67
Dla mnie to zawsze była extra gra, ponieważ była pierwszą grą rpg w jaką grałem
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom