Dexter

Status
Zamknięty.

Morf Szczecin

Member
Dołączył
29.5.2004
Posty
57
Niewiem czemu mie hce zabić dexter wem ze to coś jest związane z upatkiem bariery.Hciałbym się dowiedzieć czemu mie nie lubi i zlecił mojo śmierć to pytanie powstał z czystej ciekawości. Jak mi nie pomorzecie to moge sam rozwiązać to zagatke.


Nieh Inos ma cie w swej opiece.
 

Arcane

Czarująca Anomalia
Weteran
Redakcja
Dołączył
11.11.2003
Posty
1613
Nie wiem czemu już nas nie lubi, ale mam go gdzieś i zawsze gasze mu światło zanim zacznie się do mnie burzyć x]
 

StrażnikŚwiątynny

Weteran
Weteran
Dołączył
1.6.2004
Posty
654
on nas nie lubi dlatego, że poszukiwacz dał mu wybór - albo zginie, albo przyniesia poszukiwaczą naszą głowę. wiadomo co wybrał dexter. najśmieszniejsze jest to, że dexter za naszą głowę ma obiecane chyba 1000 sztuk złota, a sam płaci za nią innym 30 sztuk... interes roku?
 

Arcane

Czarująca Anomalia
Weteran
Redakcja
Dołączył
11.11.2003
Posty
1613
Chyba stulecia, ja na takie coś na miejscu Dexia też bym wykorzystał x]
 

Morf Szczecin

Member
Dołączył
29.5.2004
Posty
57
Neri masz jakiś dowut na to bo ja ciągle szuka. Ale niewiem czy to prawda bo mi kumpel powedział ze dexter zbankrutował przez zemnie bo jak bariera została zniszczona to nikt jusz nie kupował od niego towaruw i za oszczędzone pieniodze wynajoł zbiruw zeby mie zabili i tesz hyba zaoferowali pomoc poszukiwacze bo im na mojej głowie tesz im zalerzy :D

Niewiem czy to jest prawda. Ale przysyłajcie dalej wiadomośći o tym :D
Bo warto wiedzieć więcej :D


Nieh Inos ma cie w swej opiece.
 

Arcane

Czarująca Anomalia
Weteran
Redakcja
Dołączył
11.11.2003
Posty
1613
Bez urazy ale zaimponowała mi ilość błędów popełnionych w poście... Tylko taka mała uwaga ;]

A co do dexia: A kogo obchodzi co się z nim działo? Jak chce by skopać tyłek to mu się ten tyłek kopie ;]
 

RaVeN

Admin Site
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
1642
dobra dobra arcane polonita. Zabij dextera i koniec co się z nim patyczkac bedziesz
 

Tibrion

Weteran
Weteran
Dołączył
3.4.2004
Posty
732
ale naszczęście daje on nam drugą szansę - ale jeśli ta istota która namówiła... nie to złe słowo... przekupiła Dextera aby nas zabił to ni ejest ściema - tylko może wyjaśni się to w g3 albo w nk - no chyba, że w nk to się niewyjaśni
 

StrażnikŚwiątynny

Weteran
Weteran
Dołączył
1.6.2004
Posty
654
przecież jak mamy misje "listy gończe" i idziemy do dextera, to on nam to wyjaśnia. mówi też, że na razie nas nie zabije, bo w końcu dzięki nam jest wolny, ale jeśli jeszcze raz się u niego pojawimy to zginiemy. to jest akurat żart, bo ta jego banda to straszne cieniasy.
 

Tibrion

Weteran
Weteran
Dołączył
3.4.2004
Posty
732
mi przydażyło się coś dziwnego w tym jego obozie - poszedłem sobie tą ścieżką przy skale (na jej końcu jest wejście do kopalni ze szkieletami i zombiakami) i gdy wróciłem ci badnyci Dextera właśnie tłukli pełzacza a potem rzucili się na mnie - dziwne co nie - miał tak ktoś kiedyś :?:
 

Morf Szczecin

Member
Dołączył
29.5.2004
Posty
57
Ja tak nie miałem ale jak mi się nudziło to bandytuw dextera zabijałem przy pomocy pełzacza fajnie się nawalali :D




Mieh Inos ma cie w swej opiece
 

StrażnikŚwiątynny

Weteran
Weteran
Dołączył
1.6.2004
Posty
654
ja kiedyś gadałem z dexterem i nagle słyszę krzyki "znowu jedna z tych bestii". wyszedłem na dwór a oni tłulki pełzacza. a mnie nie ruszyli. zresztą ja ich zawsze wybijam gdy idę zabić tego poszukiwacza co tam u nich siedzi. zawsze się wtedy na mnie rzucają, więc mam pretekst, żeby się ich pozbyć.
 

Nazgul

Member
Dołączył
15.7.2004
Posty
358
Znim pewnie działo się tak:
Potym jak zabiliśmy gomeza i innych i zniszczyliśmy bariere o uciekł stał sie szefem zbujców a potem sam on powiedział że poszukiwacze dali mu wybur śmierć czy listy gończe za tobą i jeszcze dadzom mu 1000szt. zł jeśli przynieśe naszą głowe puscił cie dlatego że uwolniłeś wszystkich z górniczej doliny :D .

PS.Niech światło Innosa spłynie na was. 8)
 

StrażnikŚwiątynny

Weteran
Weteran
Dołączył
1.6.2004
Posty
654
może Nazgul ma rację, z tym, że ciekawe, czy ci jego bandyci są byłymi więźniami, czy jakąś chołotą zebraną poza barierą?
 

Nazgul

Member
Dołączył
15.7.2004
Posty
358
Według mnie Dexter wzioł większość Cieni z Górniczej Doliny a reszta pewnie jest z poza bariery :D 8) :D

PS.Niech światło Innosa spłynie na was. :D 8) :D
 

RaVeN

Admin Site
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
1642
ee

No tak tylko że większość ludzi z pod bariery rozeszła się na rózne strony swiata albo został złapana lub zabita
 

Saturas

Member
Dołączył
21.8.2004
Posty
195
Niewiem dla czego nie lubi na Dexter ale pewnie po upadku bariery jakiś kamień spad mu na głowe i świruje
tongue.gif
 

andre

Member
Dołączył
27.8.2004
Posty
279
tego

tego niewiem
ale warto cały obóz wykurzyc przecierz troche doswiadczenia zawsze?
laugh.gif
 

Hawk

Member
Dołączył
26.8.2004
Posty
116
Jak przyszedłem do dextera zagadał troche potem się na mnie rzucił więc co miałem zrobić z biedakiem kto mieczem wojuje od miecza ginie i posłałem go do królestwa Inossa lub Beliara jak kto woli
biggrin.gif
 

Niafer

Member
Dołączył
2.9.2004
Posty
33
ja nie wiem czemu słyszałem że to przez poszukiwaczy ale niue wiem czy to prawda
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom