Data Premiery

Status
Zamknięty.

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
CYTAT
W dniu wczorajszym informowaliśmy was o tworzeniu dodatku do gothic 3, dziś natomiast mamy informacje związane z data premiery. Gothic 3: Zapomniani Bogowie ukaże się na rynku w czwartym kwartale 2008. Data wydania jest prawdopodobną i może ulec zmianie.


Myślę, że coś szybko ma się ukazac dodatek, a co za tym idzie to fakt, iż od dawna musi być w produkcji, bo pół roku na stworzenie czegoś to stanowczo za mało. Ciekawie by było zagrać w produkt jeszcze w tym roku :)
 

Nameless

Szatan na kółkach
Moderator
Dołączył
30.1.2005
Posty
1774
Byłoby to ciekawe, ale jak pamiętam obsuwę z wydaniem G3, która wcale nie była mała, to zastanawiam się czy tym razem też tak nie będzie. Samego G3 jeszcze nie przeszedłem, ale wszędzie daje się odnaleźć jedno stwierdzenie, które potwierdza się u wszystkich. Strasznie zabugowana. Nie chciałbym żeby z dodatkiem było tak samo. Choć z drugiej strony, można zakładać, że jeśli G3 miało tyle błędów, to znaczna część zostanie naprawiona wraz z dodatkiem. No cóż są to na razie tylko założenia, a jak będzie to się zobaczy.

Czekajmy ; p
 

Elrath

Member
Dołączył
31.8.2007
Posty
38
To prawda, uważam że istnieje możliwość przedłużenia prac nad grą, głównie z powodu niedopracowanego jeszcze samego G3. Twórcy mieli po prostu za dużo pomysłów i nie starczyło im czasu, żeby wcielić je w życie. Myślę, że teraz - tworząc dodatek bardziej wezmą pod uwagę kwestie przede wszystkim techniczną(bugi) oraz fabularną, gdyż nie oszukujmy się, mimo iż nieliniowa, to jednak strasznie oklepana i prosta do domysłów. Jestem ciekaw, co twórcy z tego wywiną.
 

Prezes007

Member
Dołączył
6.4.2007
Posty
60
Mi sie wydaje ze oni pracuja nad dodadkiem od chwili wydania g3 tylko siedzieli cicho i nie chcieli podawac zadnych szczegolow zeby znowu im nikt nie gadal ze zwlekaj z premiera. I mysle ze sie wyrobia na czas
 

Bubda

Member
Dołączył
17.11.2007
Posty
73
CYTAT(Prezes007 @ 16-04-2008, 13:43) index.php?act=findpost&pid=178048
Mi sie wydaje ze oni pracuja nad dodadkiem od chwili wydania g3 tylko siedzieli cicho i nie chcieli podawac zadnych szczegolow zeby znowu im nikt nie gadal ze zwlekaj z premiera. I mysle ze sie wyrobia na czas



No tak ale wtedy to byłoby pewne, że to PB stoi za dodatkiem więc nie wiadomo do końca :p I oby tylko się wyrobili z tym dodatkiem przed czwórką bo mogło by być śmiesznie :lol:
 

czesio2504

New Member
Dołączył
26.1.2008
Posty
27
CYTAT(Bubda @ 21-04-2008, 00:36) index.php?act=findpost&pid=178637
No tak ale wtedy to byłoby pewne, że to PB stoi za dodatkiem więc nie wiadomo do końca :p I oby tylko się wyrobili z tym dodatkiem przed czwórką bo mogło by być śmiesznie :lol:

napewno się wyrobią bo G# zapomnieni bogowie ma byc czymnś w rodzaju wprowadzenia do G4 i wyjaśnienia tych ttajemnic.A G4 ma byc 2009/2010 czyli trzeba liczyc ok. na 2 miesiąc 2010 roku.a jeśli to ma wyjśc w ostatnim kwartale czyli trzeba liczyc że ok. 2009 1 miesiąc :D więc wiecie..
 
T

Thran

Guest
Jak dla mnie to mnie to obojętne jest kiedy będzie ten dodatek byle by wyszedł i naprawił by część błędów twórców podstawki bo podstawka na szybkiego była robiona oby nie pośpieszyli się z tym dodatkiem inaczej klapa będzie.
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Dziś potwierdzili, że premiera dodatku ma mieć miejsce jeszcze w tym roku.
Prawdopodobnie większe info będzie na GC.
Mnie to tam cieszy, przynajmniej sobie pogram w coś ciekawego.
 

Karpielek

VIP
VIP
Dołączył
7.5.2008
Posty
1208
Bardzo bym chcial zagrac w ten dodatek tak szybko jak sie da! Nie ma w co grac i same nudy. Mam nadzieje ze wyjdzie gdzies tak w listopadzie. Juz sie tej gry doczekac nie moge...
 

Najemnik@

Member
Dołączył
16.7.2008
Posty
531
O ile pamietam to premiera G2 byla w roku 2003 ,a Nocy Kruka w 2004 :D wiec dlaczego z dodatkiem do G3 mieli by sie nie bujnac? uwazam ze dodatek wyjdzie gdzies na jesieni Pazdziernik-Listopad-Grudzien. Mam nadzieje ze przynajmniej bedzie stabilna nie jak Gothic 3 i bedzie miec mniejsze wymagania..
 

RobsonAjax

Member
Dołączył
4.2.2005
Posty
761
CYTAT
O ile pamietam to premiera G2 byla w roku 2003 ,a Nocy Kruka w 2004


A ja pamiętam, że spowodu ciągłych odkładań premiery NK straciłem wiele nerów :D. Chyba z 5 tych obsów było. A było wydane koniec końców w 2005 ;).
Jeśli chodzi o datę premiery dodatku... cóż, narazie GIII przeszedłem 1,5 raza (anomalie kompowe :p) i jeszcze chcę popróbować innych dróg, aniżeli Innosa i buntowników, więc jeśli o mnie chodzi- z dodatkiem nie muszą się śpieszyć ;).


Pozdrawiam.
 

Spajdermen

New Member
Dołączył
8.8.2008
Posty
7
Szkoda ze prmiera nie byla na wakacje, byloby w co pograc. A w czasie roku szkolnego trzeba sie uczyc
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom