[DAoC] World Of Gothic

  • Thread starter Anonymous
  • Rozpoczęty
Status
Zamknięty.
A

Anonymous

Guest
Co byście powiedzieli, gdybym założył server Dark Age Of Camelot (www.darkageofcamelot.com) traktujący ściśle w realiach Gothic'a? Możnaby przyjąć, że świat spotkany w DAoC'u to kontynent. W grę gra się do 50 poziomu czyli (mniej więcej
wink.gif
) tak jak w Gothic'u. Przy tworzeniu postaci wybierasz rasę i królestwo do którego należysz. Server mogę postawić na łączu 5GB/s (greckie łącze), więc o lagu nie ma co marzyć. Gra jest bardzo przyjemna i w Polsce grało w nią około 500 osób tylko. Klient z 5 dodatkami zajmuje 780mb (powstało 6 dodatków, ale server nie obsługuje tego 6, bo 6 jest płatny). Jeżeli odpisze tu conajmniej 40 osób, to zakładam server. 40 osób to takie minimum, które potrzebuję na start. Potem dojdziemy do 600 osób (łącze ciągnie do 10 000). Pamiętajcie, że gra w DAoC mogłaby pokazać jakim dobrym graczem jesteś w Gothic'a, możnaby robić sobie turnieje, lub brać udział w wielich bitwach oblężeniowych. Macie miesiąc na odpowiedź. Pozdrawiam, Galfaroth.
 

Gregori

Member
Dołączył
22.1.2005
Posty
385
Ja bym chciał coś takiego,co prawda w DAoC nigdy nie grałem,ale lubie wszystkie(albo prawie wszystkie) MMORPG.Właśnie wszedłem na tę stronę,i co tam,trzeba się rejestrować czy jak???
 
A

Anonymous

Guest
Dałem wam stronę, byście się zapoznali z grą. To nie jest strona servera (bo jeszcze nie wiem czy go robić).
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
No ja się zapoznałem z informacjami zawartymi o grze na tej stronce i musze powiedzieć że mi się spodobała i bym sobie chetnie pograł w tę grę więc jest za tym abyś zrobił serwer bo ja bym sobie popykał chetnie!
 

Berburion

Member
Dołączył
6.7.2004
Posty
194
mi również pomysł się podoba... chyba zrobie się evul i założe jeszcze 30 pare kont żeby tu napisać
tongue.gif
muahahaahaha
 

FaTtaLitY

Member
Dołączył
5.12.2004
Posty
152
JESTEM ZA!!!!!RÓB TEN SERW.POZWALAM CI POLICZYC MNIE ZA 35 osób
tongue.gif
.No to mamy w sumie 40.Nareszcie
biggrin.gif
 
Dołączył
6.1.2005
Posty
189
oka to ja się dorzucam tu więc jeszcze tylko "kilka" osób i styka.
Ja patrząc na screeeny napewno bym zagrał
 

GO_RN!!!

Member
Dołączył
9.11.2004
Posty
472
No dal mnie to jest extra pomysł nromalnie bajerancki kocham MMORPG we wszystki gram i mamy już pare głosów to moje policzcie jako iwęcje bo u mnie jest jescze siora mam tata babcia x2 prababcia x2 pradziedek x2 dziadekx2 no i piesek oraz nie zapomnijmy o rybce! No to ja oddaje no to ze mna 14 głosów! Już mało ziostało!
 
A

Anonymous

Guest
Właśnie zacząłem wymyślać rzeczy do modyfikacji. Królestwa będą podzielone jak w gothicu, czyli np. w królestwie Albionu będą ludzie ze Starego Obozu i tak - Diego nauczy nas Łucznictwa, Fisk sprzeda nam miecze, Rączka nauczy przekradania etc. Aktualnie to wszystko obmyślam. Pozdrawiam!
 
Dołączył
6.1.2005
Posty
189
Typie jesli potrzebujesz pomocy do fabuły itp to masz cały legion mieszkańów myrthany wraz zemną włacznie.
ja poraz drugie głosuje ZA
 
E

eMzi

Guest
hehe jesteś Bogiem Galfaroth... Masz moje poparcie na 100%. Może zareklamować twój pomysł na innycho forach?

Pozdrawiam Verin
 
A

Anonymous

Guest
Jak chcesz to reklamuj, tylko spisz w poscie linki do tych tematów. W piątek będę robił stronę shardu. Widzę, że projekt wypali, tym bardziej, ze stoi ze mną ekipa doświadczona w programowaniu jak i graniu w DAoC.
 
A

Anonymous

Guest
Wszystko pięknie ładnie.
Ja jestem tylko ciekaw ile by to kosztowało?? Bo przecież te gre tzeba kupić nie ?? Bo na piracie to raczej sie nie bedzie dało
tongue.gif
A oile sie orjętuje to w grach typu MMORPG jest abpnamęt co miesiąc a tu jest ??Jak mi ktoś na te pytania odpowie to wtedy może sie zdecyduje
tongue.gif
 
A

Anonymous

Guest
Shardy przez swoją działalność same w sobie są darmowe. Grę można ściągnąć po sieci, dlatego za granie nic nie zapłacisz
smile.gif
. Dopiszcie kolejny głos. (Shard - darmowy server danej gry. Dlaczego darmowy? Bo nie stawia go producent gry i dlatego też nie ma wszystkich uaktualnień na czas).
 

KonraD

Member
Dołączył
18.10.2004
Posty
167
jak serwer za darmoche, a gre też można załatwić za friko to wchodze w to, stawiaj koleś :]
 

wladek

Member
Dołączył
27.2.2005
Posty
66
Ja stem za !!!!

Ja jestem za czekam aż postawisz ten serwer bo bym sobie zagrał. Mam tylko jedno pytanie na ilu jest ona CD :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:
 

Vampek

Weteran
Weteran
Dołączył
17.4.2004
Posty
810
Panowie. Fakt, że ktoś proponuje postawienie serva nie upoważnia was do pisania "TAK!!! JESTEM ZA!!!", jak to niektórzy pisali. Jeśli jesteście "za", to napiszcie także swoje sugestie, co by dodać, co zmienić itd. Jedno pytanie do Galfarotha- czy moduł serva jest jeden, domyślny, czy raczej to TY jesteś twórcą? No i oczywiście, czy masz odpowiednie kwalifikacje, jak szybkie łącze (ale o tym już pisałeś) i 24 h włączonego kompa.

PS. A może jakiś link do tej gry? Taki... bezpośredni?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom