Czy znacie to?? (tylko szczerze proszę pisać)

A więc słyszeliście o tym wcześniej??


  • Total voters
    0
Status
Zamknięty.
Dołączył
25.9.2004
Posty
30
Odkryłem świetny sposób na rudę w Gothic i jestem na 99% pewien że większość z was go nie zna. Wygląda on tak:
Znajdujesz leszcza którego wiesz że naklepiesz. Atakujesz go ale potem dajesz się mu pobić. On zabiera połowę twojej rudy. Teraz wstajesz i go pokonujesz, a on ma 2 razy tyle co ci zabrał.
 

Arcane

Czarująca Anomalia
Weteran
Redakcja
Dołączył
11.11.2003
Posty
1613
QUOTE Odkryłem świetny sposób na rudę w Gothic i jestem na 99% pewien że większość z was go nie zna. Wygląda on tak:
Znajdujesz leszcza którego wiesz że naklepiesz. Atakujesz go ale potem dajesz się mu pobić. On zabiera połowę twojej rudy. Teraz wstajesz i go pokonujesz, a on ma 2 razy tyle co ci zabrał.


Nie żaden trik tylko błąd w grze. Swoją drogą jakaż taka wielka boska nowina skopać kogoś kogo wiemy że skopiemy? Nawet jeżeli nie od razu... Ja tak zawsze na starcie Cavalorna leję. Parę razy przegram ale i tak dostanie po dupie. A wtedy jestem ustawiony do końca gry.

Jeszcze raz: nie dość że nie żadna nowina, to w dodatku tylko u ciebie. Może i więcej osób ma, ale to i tak nie ma większego znaczenia - zamykam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom