Czy Wystarczy By Pograć Na Medium Bez Cięć

Status
Zamknięty.

Damian146

New Member
Dołączył
29.11.2006
Posty
2
Witam, chciałbym się dowiedzieć czy da się na takim kompie pograć bez cięć na medium.

Pamięć RAM 1,5GB 400MHz
Karta graf: ATI Radeon X1600 PRO 256MB
Proc : Intel Pentium 4 3.0Ghz

Słyszałem o wielu błęach tej gry ktoś nawet napisał na jakimś forum że Gothic 3 to jedyna gra która dławi GeForca 8800 chyba wersje GS, więc jeżeli źle wybrałem z kartą graf lub procem to napiszcie o tym i podajcie liki do lepszych produktów w podobnych cenach
 

Khalid

Member
Dołączył
13.9.2004
Posty
453
Kilka tematów powyżej masz linka do demonstracyjnej wersji Gothica 3.
Tak więc sam sprawdź czy gra będzie ci działać.
 

Damian146

New Member
Dołączył
29.11.2006
Posty
2
QUOTE(Khalid @ 19-12-2006, 12:33) [snapback]130388[/snapback]

Kilka tematów powyżej masz linka do demonstracyjnej wersji Gothica 3.
Tak więc sam sprawdź czy gra będzie ci działać.


Napisałem wyraźnie żę jak co to podajcie link do lepszych np kart graf w podobnej cenie. Więc chyba idzie wywnioskować że nie mam takiego sprzętu lecz dopiero zamierzam kupić i niby po co ściągać demo jak mam pełną wersje.
 

Arsil

Member
Dołączył
27.1.2006
Posty
43
Problem w tym, że nigdy nie wiadomo jak Gothic będzie chodzić. U jednych na takim samym sprzęcie dobrze chodzi na medium, a u innego z tym samym sprzętem ścina niemiłosiernie, że się nie da grać. Np. nie mam dobrego kompa ale gram na średnich detalach + max detale tekstur i widoku i mi chodzi zadziwiająco dobrze, a u kolegi z tym samym sprzętem jest koszmarnie nawet na low.
Ściągnij najlepiej demo i tam sprawdź... innej metody nie ma chyba, że pożyczysz od kolegi żeby sprawdzić.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom