Czy Rosliny Odrastaja ?

Status
Zamknięty.

flaku

New Member
Dołączył
30.4.2007
Posty
6
Witam

Od razu chce zaznaczyc ze szukalem dosc dlugo ale nie znalazlem <_<

Wiec odrastaja ??, jesli tak to co jaki czas ??

Pozdrawiam
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Wlasnie z tego co pamietam z poprzednich czesci to rosliny sie odnawiały. Chyba tak jak bestie co rozdział.
Albo poprostu tak dużo ich zostawiałem w co szczerze wątpie.
 

bredpl

Member
Dołączył
1.1.2007
Posty
335
Gothicu 3 rośliny jak mi wiadomo nie odrastają, choć mogę się mylić. Kiedyś gdy grałem znajdywałem mało rośliń, aż w końcu zacząłem grać od początku i wtedy trochę mnie to zdziwiło bo miałem większego farta lub lepiej dostrzegałem bo ciągle znajdywałem jakieś żadkie rośliny np. znalazłem 8 sztuk w pobliżu Ardei Szczawiu Królewskiego a zapierwszym razem tylko 2. :) :D B) :blink:

Możliwe że nie odrastają tylko po prostu się ich nie dostrzega w Gothicu 3 ale może i odrastają ale wątpię. Jeśli chodzi o Gothica 2 to możliwe że w tej części odrastają bo mi też się zdawało że pojawiają się nowe rośliny razem ze stworzeniami po rozdziale. :blink: :D :lol:

Gothicu 3 stworzenia się nie pojawiają kolejny raz (chyba że przyjdą z skąś) a rośliny zapewne też nie. ;) :D

Pozdrawiam ;)
 

Potak

Member
Dołączył
12.11.2004
Posty
781
Moim zdaniem nie odrastają, bo jest ich tak dużo wszędzie, że poprostu nie jest potrzebne odrastanie :p Tak samo zwięrzęta, choć czasem wydawało mi się iż Wilki się ciągle pojawiały, nie w każdym miejscu w którym występowały, ale się odradzały bynajmniej ja tak miałem :D Poza tym wyeliminowanie z GIII rozdziałów spewnością spowodowało to, że nie ma jak w poprzednich części respa fauny i flory :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom