czy opłaca sie strzelac ??

Status
Zamknięty.

beros

Member
Dołączył
4.2.2005
Posty
45
czy opłaca sie grac bronia strzelecka łuk/kusza bo nigdy nie próbowałem do ilu sie mozna wytrenowac max i czy sie łatwo gra ??
 
Dołączył
27.12.2004
Posty
713
czy opłaca się strzelać ??

Nie wiem jak jest z łukiem , ale raczej nie opłaca się ładować punktów umiejętności w kuszę. Ja osobiście mam ciężką kuszę (obr. 150) i jestem wyuczony do 60%,a na orka muszę poświęcić 5 strzałów , a na elitę aż 8 strzałów. Wadą kuszy w NK jest to żeby ją założyć trzeba bardzo dużo siły , żeby celniej strzelać trzeba się jej wyuczyć i żeby zadawać większe obrażenia trzeba mieć dużo zręczności . Osobiście polecam miecze jednoręczne, a konkretnie szpon beliara.
 

Pryszcz

Member
Dołączył
1.2.2005
Posty
260
Umiejetnosc strzelania jest baardzo pomocna ...mozesz np. stojac na wzniesieniu ustrzelic np. jakigos orka
wink.gif
..ucz sie kuszy
biggrin.gif
 

cavalorn

Member
Dołączył
10.12.2004
Posty
331
QUOTE ja tam wolę Gniew Innosa, światna broń jednoręczna, obrażenia 140, siła 100, super



gdzie w NK można zodbyć gniew innosa :?:
 

Pryszcz

Member
Dołączył
1.2.2005
Posty
260
LOOL ludzie wy niegracie czy co?
tongue.gif
to miecz jednoreczny dla pala (ostrze od Harada konsekrujemy 2 razy i mamy - tada - gniew Innosa
tongue.gif
)
 

Iluvatar

New Member
Dołączył
19.1.2005
Posty
9
Żeby zdobyć gniew innosa trzeba być paladynem, kupić od Harada miecz z magicznej rudy, następnie poświęcić go w kapliczce innosa (zapłacić za to 5000 szt.złota),a potem skropić łzami Innosa.W efekcie otrzymujemy pachnącą nowością kose do wyrzynania wrzystkiego co sie rusza (tego ci sie nie rusza też)
Podawać na zimno (wstrząśnięte nie mieszane)

[ : Pią Lut 04, 2005 6:05 pm ]
Żeby zdobyć gniew innosa trzeba być paladynem, kupić od Harada miecz z magicznej rudy, następnie poświęcić go w kapliczce innosa (zapłacić za to 5000 szt.złota),a potem skropić łzami Innosa.W efekcie otrzymujemy pachnącą nowością kose do wyrzynania wrzystkiego co sie rusza (tego ci sie nie rusza też)
Podawać na zimno (wstrząśnięte nie mieszane)
 

Dawid89

Member
Dołączył
2.2.2005
Posty
70
.....strzelanie jest bardzo pożyteczne :!: :!: :!:
.....a szczególnie używanie do tego kuszy :!: :!: :!:
.....przydatne jest tez bardzo na otwartym terenie, ponieważ z daleka można postrzec przeciwnika :!: :!: :!:
.....ogólnie polecam nauke strzelania :!: :!: :!:
 

cavalorn

Member
Dołączył
10.12.2004
Posty
331
no ja właśnie miałem 80 PN to se zrobiłem ze strzelania łuku mistrza chociaż i tak pewno nie będe trafiać
a tak nie na temat to szkoda że nie jest tak że np. w czasie walki mieczem jednoręcznym niewzrasta mi np.2% w posługiwaniu się jednoręcznymi broniami, i to jest dla mnie minus tej o to zajebistej gry :twisted:
jeszcze raz sory że nie na temat
 

huk

Member
Dołączył
9.9.2004
Posty
366
łuk jest bardoz opłacalny bo możesz zabic te cholern*** poszukiwaczy którzy mnie irytuja tymi czarami ale na nauke najelepiej strać 50 pn
 

Robinhood

Member
Dołączył
9.1.2005
Posty
354
JAK jestes wojownikiem to wybierz kusze bo w nk wymaga ona sily (co wedlug mnie ejst bardzo fajne) i naucz sie tak do 30% i bedzie wypas kusza naprawde fajna bron dla wojewnoka a d o tego fajnie wyglada z zbrojom kazda obrocz szaty maga
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom