Czy można.............

Status
Zamknięty.

Xardas

Member
Dołączył
13.8.2004
Posty
99
Witam. Czy będąc w starym lub w nowym obozie można się jakoś nauczyć magii?(wiem tylko że można w obozie na bagnie),ale tam niechce zostać przyjęty.... Zastanawiam się szczególnie nad szkodnikiem......czy może on uzywać czarów i czy mozna potem zostac magiem wody? :) :) :)
 

KING

Weteran
Weteran
Dołączył
1.4.2004
Posty
787
Mam dziwne przeczucie że ten temat był alke tak można się nauczyć w starym obozie trzeba zostać magiem ognia i można się uczyć do 4 kręgu magi i Corristo a w Nwoym obozie trzeba tagże zostać magiem i można się wtedy nauczyć do 5 kręgu magi
 

RaVeN

Admin Site
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
1642
no

Dokładnie jak powiedział king, a jesli chcesz być nekromantą udaj się do Xardasa on przeniesie cię na 6 krąg magii
 

KING

Weteran
Weteran
Dołączył
1.4.2004
Posty
787
Zgadz się ale musisz być magiem wody i mieć wyuiczone 5 kręgów żeby muć posiąść wiedze szustego kręgu a warto poznać ten krąg można nawalać z fali Uriziela :D
 

Xardas

Member
Dołączył
13.8.2004
Posty
99
Hey

Dzięki za pomoc. A moglibyście wypisać pare czarów z różnych kręgów. To dla mnie ważne(ale jeśli nie macie czasu......) :lol: :lol:
 

KING

Weteran
Weteran
Dołączył
1.4.2004
Posty
787
Krąg pierwszy :
-Sopel Lodu
-Światło
-Ognisty pociśk
Krąg drugi
-Uzdrowienie
-Sen
-Udzerzenie wiatru
Krąd trzeci
-Kula ognia
-Bryła lodu
-Pirokineza
-Piorun kulisty
Krąd czwarty
-Grom
-Śmierć ożywieńcom
-Ognista burza
Krąd piąty
-Deszcz ognia
-Lodowa fala
To tyle ile pamiętam
 

Alandil

Weteran
Weteran
Dołączył
27.9.2003
Posty
480
W kręgu piątym jest tez "tchnienie smierci :D a w 6 jedynie runa z Uriziela, wiec nie oplaca jej sie wylupywac i rozwalac tchnieniem smierci oraz ogniem zawartym w urizielu :D
 

KING

Weteran
Weteran
Dołączył
1.4.2004
Posty
787
W kręgu piątym jest tez "tchnienie smierci :D a w 6 jedynie runa z Uriziela, wiec nie oplaca jej sie wylupywac i rozwalac tchnieniem smierci oraz ogniem zawartym w urizielu :D

Zgadzma się w 1000 % zamiast wdłubać z Uriziela rune lepiej mieć ją w mieczu i zadawać duże obrażenia potęgowane ognistą mocą która zawarta jest w runie
 

Dacoll

New Member
Dołączył
12.8.2004
Posty
16
Witam. Czy będąc w starym lub w nowym obozie można się jakoś nauczyć magii?(wiem tylko że można w obozie na bagnie),ale tam niechce zostać przyjęty.... Zastanawiam się szczególnie nad szkodnikiem......czy może on uzywać czarów i czy mozna potem zostac magiem wody? :) :) :)

Pewnie. Potem dostaniesz propozycje zostania Najemnikiem lu Magiem Wody. Ja byłem strażnikiem, a zostałem Magiem Wody.
 

Xardas

Member
Dołączył
13.8.2004
Posty
99
Hey

Dzięki. :lol: :lol: qumpel mówił też ze można zostać jakimś tam ,,kretem" o co w tym chodzi?? Gada że dostajesz tam za friko całkiem niezłe wdzianko. Jeśli byście mogli powiedzcie gdzie znajde tych ,,kretów" :wink: :wink: POZDRO
 

StrażnikŚwiątynny

Weteran
Weteran
Dołączył
1.6.2004
Posty
654
trzeba pójść do Wolnej Kopalni jak jeszcze nie jesteś w żadnym obozie, pogadać z jednym kolesiem, który ma imie na "S" (nie pamiętam jak). on Ci da strój kreta za friko. dzięki temu możesz wejść do knajpy na jeziorze nie płacąc ochronie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom