Czy można wyznawać Beliara?!

Status
Zamknięty.

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
...

Jeśli chodzi o G2 albo NK to nie. W jedynce była taka możliwosć. A tu możesz sie jedynie nauczyć magii 6 kręgu i to tyle z posługi dle Beliara :?
 
Dołączył
6.1.2005
Posty
189
no możesz jeszcze posługiwać się zaklęciami beliara w NK wpisać kod na zbroje nekromanty wpisać kod na runy np:przyzwanie zombie i takie tam i zabijać ludzi i wtedy będzisz mugł powiedzieć że jesteś nekromantą

Aha i możesz sobie urządzić hawire w starej wieży Xardasa
tongue.gif


przyzwać kilka demonów i już mamy nowego nekromantę w szeregach
 

lee

Member
Dołączył
29.8.2004
Posty
292
Zobaczcie ja mam taki problemik . Jak juz zdobede szpon beliara i chce go wymienic na runke to mam do wyboru tylko 5 runek a nie mam tych czarów rój owadów i zombiaka przyzwania . Niewiecie o co chodzi ???????
 

Big Boss

Member
Dołączył
20.11.2004
Posty
811
lee to muszisz mieć wyższy krąg magi a wracając do tematu to nekromantą, wyznawcą beliara można będzie być w gothic 3 wiec czekaj
 

Big Boss

Member
Dołączył
20.11.2004
Posty
811
-Szał Beliara
-Krzyk Umarłych (to jest najlepsze 6 krąg ma go nekromanta w DI)
-Kradzież Energi
-Rój
-Korzeń
-Stworzenie Strażnika
-Stworzenie Zombie
 

Shrat

Przywódca Magów
Dołączył
1.2.2005
Posty
1018
A czesami w G1 na 6 kręgu nie była runa śmierci uriziela

[ : Sro Lut 16, 2005 4:48 pm ]
A jak ktoś chce być z Beliarem musi spełnić warunki:
:arrow: wyżucić wszystkie złoto lub wydac w burdelu
:arrow: modlić się do niego zamiast do innosa
:arrow: wybić wyznawców innosa i adanosa
:arrow: urzywac tylko sierpu do walki
Jak ktoś spełnia warunki zostaje od rau Dark rycerzem a siep zmienia się w KOSEM MOC
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
 

Aaron

Member
Dołączył
14.1.2005
Posty
50
QUOTE Można czcić Beliara i zostać Nekromantą :?: :!:

No można się jeszcze modlić w kapliczkach Beliara. Jedna jest u Xardasa, a jedna w Jarkendarze.
 

Shrat

Przywódca Magów
Dołączył
1.2.2005
Posty
1018
W Jaskendarze nie jest jeden posąg Beliara bo ja znalazłem 2 jeden koło tej plaży na której jest zakopany kompas a druga koło szałasów orków w kanione.Oczywiście w górniczej dolinie też są chyba 3 kaplice.
 

eliza

Member
Dołączył
9.2.2005
Posty
50
na temat kapliczek Beliara byl juz temat, jest nawet mapa!!!! proponuje administratorowi i moderatorom dawac bany za pisanie tych samych rzeczy!
 

Khaled

Member
Dołączył
11.2.2005
Posty
49
ja znalazłem 10
tongue.gif
tongue.gif
biggrin.gif
ale w calym khorinis

[ : Sro Lut 16, 2005 8:36 pm ]
ja znalazłem 10
tongue.gif
biggrin.gif
ale w calym khorinis
 

arnold16

Member
Dołączył
11.2.2005
Posty
39
jak chcesz wyznawac Beliara to postaw sobie taka kapliczke w lazience i ofiaruj mu owce i on zagosci na stale w twoim domu:D
 

.::Darrick::.

New Member
Dołączył
17.2.2005
Posty
24
Modlitwa do beliar rani
laugh.gif
no tak w końcu to Bóg wszelkiego zła w świecie Gothic - wniosek : nawet jeśli bys go czcił (na wszelakie sposoby) on i tak ci sie nieodwdzięczy, co najwyżej ofiaruje ci 0,001 jego mocy obliczeniowej
tongue.gif
 

Khaled

Member
Dołączył
11.2.2005
Posty
49
na prawde szkoda ze niema gildi zła :cry: gdyby była taka w g3 to dołączył bym tylko do niej w konicu jesteśmy wybranicami Innosa ale nie szkodzi

[ : Pią Lut 18, 2005 10:15 pm ]
na prawde szkoda ze niema gildi zła :cry: gdyby była taka w g3 to dołączył bym tylko do niej w konicu jesteśmy wybranicami Innosa ale nie szkodzi
smile.gif
 

zibi_16

Member
Dołączył
4.2.2005
Posty
65
ja od Beliara dostałem 500 złota ale tylko raz, a i tak wydałem je w kapliczkach innosa
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom