Czy Ktoś Może Sprawdzić Save?

Status
Zamknięty.

Aessa

New Member
Dołączył
27.10.2007
Posty
3
Mam wielką prośbę. Niewiele osób było w stanie pomóc mi rozwiązać problem z przejściem przez portal więc wpadłam na inny pomysł. Umieściłam mojego save na stronie, czy ktoś miałby chwilkę czasu żeby go stamtąd ściągnąć i sprawdzić czy będzie u niego działać? Chodzi tylko o to, żeby sprawdzić czy można przejść na tym save przez portal prowadzący z Jarkendaru do Khorinis, bo u mnie zawiesza się gra gdy wchodzę w portal, będę niezmiernie wdzięczna. Mam nadzieję, że znajdzie się ktoś życzliwy. :)

Tu link do save:
http://www.sendspace.com/file/1iu6ql

A tu moje gg:
642780
 

Wismerin120

Zastępca Przywódcy Leśników
Dołączył
15.7.2005
Posty
327
Moim zdaniem to co ty chcesz zrobić jest bezsensu.

CYTAT
Chodzi tylko o to, żeby sprawdzić czy można przejść na tym save przez portal prowadzący z Jarkendaru do Khorinis


Jeśli Ciebie ten save nie działa to pokiego kija ktoś ma Ci sprawdzić czy mu pójdzie?? Przecież to i tak nie zmieni twojej sytuacji, tak czy siak dalej nie będziesz mogła przejść do Khorinis.
No ale dobra założmy, że komuś innemu uda się przejść przez portal i da Ci save, to co dalej?? Jak będziesz chciała wrócić albo zaczniesz grać od nowa dalej bedziesz miała ten sam problem. A co rozdział pojawiają się nowe potworki co daję Ci nowe możliwości w levelowaniu...
Za każdym razem będziesz prosić o to aby ktoś Ci przeszedł przez portal?

Najlepiej będzie jak sprubujesz rozwiązać ten problem.


CYTAT
Witam.
Mam zainstalowaną "Noc Kruka". Gdy po zabiciu Kruka i wykonaniu większości zadań w Jarkendarze próbuję wrócić do Khornis (przez portal) gra się zawiesza przy wczytywaniu mapy Khorinis i wyskakuje błąd:
Error Message:
D: zArchiver:):ReadObject)
I numer tego obiektu: 1818326387

Próbowałam odinstalować i zainstalować grę ponownie, nie przynosi to rezultatów. Jeśli jest ktoś, kto może mi pomóc będę wdzięczna za każdą informację, ponieważ wolałabym uniknąć formatowania całego dysku.
Z góry dzięki.


A więc, format tu raczej nie pomoże bo chyba większość gier nie mogła by wtedy chodzić.
No i druga sprawa to podaj więcej szczegułów. Masz pisarta czy oryginał, jeśli pirat to mógł być źle przegrany, płyta jest porysowana bądź pobrudzona?


PS. jeśli save nie działa to zazwyczaj jest uszkodzony i raczej nie pójdzie nikomu...
 

Pandrodor

Member
Dołączył
12.10.2007
Posty
437
Jak rozmawiasz z Gregiem już po jego powrocie z Khorinis i pytasz go o to, jak wrócił do Jarkendaru, mówi, że znalazł przejście w jaskini. Takowe przejście naprawdę istnieje, trzeba tylko poszukać. To ta jaskinia, w której jest skrzynia z runą potrzebna do próby ognia. Ja dopiero wszedłem do Jarkendaru, więc nie wiem gdzie ona jest ale jak popatrzysz na mapkę to pewnie znajdziesz;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom