Czy Byliście za palisadom?

Status
Zamknięty.

Charlee

New Member
Dołączył
19.9.2004
Posty
22
Jeśli byliscie za palisadom to pewnie widzieliscie zwłoki jak tak to co tam znależliscie?
 
A

Anonymous

Guest
ja wiem za jakom ale nei gram na kodach więc nie byłem

ja wiem za jakom ale nie gram na kodach więc nie byłem
 

pabloelo99

Member
Dołączył
13.9.2004
Posty
94
Za palisadą orków w górniczej dolinie.

Nie czeba grać na kodach żeby za palisade przejść!!! Jak sie człowiek uprze to ją przeskoczy (ja przeskoczyłem).

Za palisadą były zwłoki ale co przy nich to niepamiętam... no i koniec świata oczywiście (kto był to wie o co cho.).
 

bobek_666

sex beast
Weteran
Dołączył
30.8.2004
Posty
1130
QUOTE Za jaka palisadą :?: :!: :idea:

niezły dowcip
tongue.gif
. ja nie byłem za palisadą, czyje tam są zwłoki??
 

Charlee

New Member
Dołączył
19.9.2004
Posty
22
Wszystkich naważniejszych osób: Xardas, Gothard itp wszyscy którzy mięli jakąś role w tej grze.

Ja tam pszeszedłem bo miałem jakiś błąd gry. szedłem w kierunku palisady, doszedłem obraz mi się zatrząsł i znalazłem się po drugiej stronie
smile.gif
biggrin.gif
fajnie
 

Cor Angar

Member
Dołączył
18.9.2004
Posty
242
Co? Jakie trupy? Tam nic nie ma, idziesz przed siebie i znajdujesz tabliczkę z życzeniami od autorów gry i tłumaczą Ci że nie ma żadnych wielkich, orkowych wojsk. Wiem bo na własne oczy widziałem!
 
A

Anonymous

Guest
Tam gdzie 1 gorn szukał klasztoru leżą trupy np Diego.
 

pabloelo99

Member
Dołączył
13.9.2004
Posty
94
QUOTE Co? Jakie trupy? Tam nic nie ma, idziesz przed siebie i znajdujesz tabliczkę z życzeniami od autorów gry i tłumaczą Ci że nie ma żadnych wielkich, orkowych wojsk. Wiem bo na własne oczy widziałem!

A oprócz tabliczki są trup w jaskinie, ale nie pamiętam dokładnie gdzie (napewno za palisadą!).
 

Morgahard

" I'm what you call a demon..."
Weteran
Dołączył
15.9.2004
Posty
1186
Trupy?? Jakie ?? Co? skąd się wzieły tam trupy? I czyje trupy Xardasa?
coś dziwne ja tam byłem i nic nie widzialem
ohmy.gif
 

pabloelo99

Member
Dołączył
13.9.2004
Posty
94
Trzeba było poszukać dokładniej. Ja przetrzemapłem całą okolice i znalazłem jaskinie pełną trópów. One sie tam pojawiają chyba wtedy (niewiem na 100%) gdy jakaś postać opuszcza GD i pojawia sie w Nowym świecie (np. Milten, Gorn).
 

Morgahard

" I'm what you call a demon..."
Weteran
Dołączył
15.9.2004
Posty
1186
No dobra zajże tam jeszcze raz ale jak nic nie znajde to sie wnerwię na maksa :x
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom