Cześć.

Zipero

Debile
Dołączył
31.5.2008
Posty
17
Cześć.
Jestem Zipero, interesuję się wszystko po trochu.
Muzyka, sport, filmy i Gothic. W gry komputerowe w zasadzie nie gram, ale od kilku lat, mam ten sentyment do dzieła Piranhi Bytes.
Lubię także dyskutować. na różne tematy, byle by z sensem. Z natury jestem człowiekiem spokojnym.
Ze względu, na wiele "błędów młodości", staram się je naprawiać (a było ich wiele, oj wiele) i żyć zgodnie z swoimi zasadami.
Zawsze sobie powtarzam, że nigdy nie jest za późno na zmiany i trzeba dążyć do doskonałości.
Z życia należy korzystać i należy twardo iść za swoim, bez zawahania. Zwracając jednak uwagę na innych, nie tylko na siebie.

To wszystko, co chciałem powiedzieć. ;)
 

rondel

Member
Dołączył
5.6.2008
Posty
30
Masz tylko jedną wadę, że nie grasz :D
Tak po za tym, widać, że masz jasny pogląd na świat i to mi się w Tobie podoba. Życzę Ci wielu mile spędzonych tu chwil.



POZDRAWIAM
 

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
Witam Cię Zipero.. Co prawda nie wiem czemu dopiero teraz się z nami przywitałeś, już z nami trochę jesteś i mam nadzieję, że jeszcze dłużej zostaniesz, bo wartościowy user z Ciebie jest xD JUż zaciągnęłeś się do Gwardii, czego Ci gratuluję, a i liczę, że ta gilidia Cię całego nie pochłonie i będziesz też na froum pisał... ;)

Fajną masz osobowość i pogląd na świat, no może z tymi grami nie do końca git, jednak ważne, że w Gothic'a popylasz :p

Pozdrawiam.


EDIT: Chyba każdy, kto chciał, to już się przywitał, a więc TOPIC CLOSED.
 

Wenzelzxc

Member
Dołączył
20.4.2008
Posty
281
Pozdro for you korzystaj mile z fora biggrin.gif biggrin.gif i badz dla wszytkich spoko i nie spamuj xD
 
Do góry Bottom