Czas Wolny !

Co robisz w czasie wolnym ?


  • Total voters
    0
Status
Zamknięty.

Norton

Member
Dołączył
4.1.2006
Posty
53
Ja w czasie wolnym wale w kompa do nocy. Jak większość mojch kolegów.
A co wy robicie?



Pozdro

Ziomy, ziomale. Clozet!! Długo to już trwa... - Oz.
 

Wilko

New Member
Dołączył
30.12.2005
Posty
25
Ja tak samo jak mam wolny czas to wiekszość tego czasu poświęcam na <nawalanie>w kompa
rolleyes.gif


sory za krótkiego posta ale nie ma co więcej pisać
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
No jak jest taka możliwość to zasiadam przed kompem i tam spędzam czas wolny. Potem troszke na dwór i ze znajomymi, ewentualnie TV. Jak jest taka potrzeba to się ucze, a jak juz na prawde nie wiem co mam ze sobą zrobić to ide spać
smile.gif
Czyli chyba nigdy mi sie nie nudzi
tongue.gif
 

Khalid

Member
Dołączył
13.9.2004
Posty
453
Ja siedze na kompie prawie cały czas. Nawet wtedy gdy nie mam czasu
tongue.gif

Poprostu jestem informatykiem i w sumie ogólnie kompy to moje hobby.
Lubie grać (szczególnie w Gothic'a i Guild Wars) oraz poznawać co raz to nowe technologie komputerowe.
Właśnie na poświęcam większość wolnego czasu.
biggrin.gif




POZDRO "Khalid"
 

Gelo

Member
Dołączył
22.12.2005
Posty
99
ja w wolnym czasie przede wszystkim włóczę się w kumplami i kumpelami po mieście
smile.gif
smile.gif
. Poza tym siedzę przed kompem na gg, gram w co popadnie albo czytam o nowościach związanych w komórkami. Można powiedzieć, że to moje hobby
biggrin.gif
biggrin.gif
 

Sword

Member
Dołączył
10.11.2004
Posty
514
Hmm generalnie wolny czas spędzam w towarzystwie znajomych przy piwku
biggrin.gif
.
Prócz tego jednak dość często jestem przy kompie jak niektórzy zapewne wiedzą
tongue.gif
.
Jak widać nie mam więc jednej recepty na spędzanie wolnego czasu,robię różne w zależności od miejsca czasu i sytaucji
biggrin.gif
 

ozi

Athlete
Weteran
Dołączył
29.8.2004
Posty
1047
W czasie wolnym (mam na myśli czas poza szkołą) spędzam na treningu, czyli poświęcam go mojemu hobby :] Poza tym przebywam na dworze z ziomami, lansujemy się po okolicy, robimy dym !! ^^ Poza tym kiedy wracam z budy lub kiedy wróciłem już z dworu [wieczór] siedze na kompie. Oblece foro, pogadam z kim mam pogadać na GyGy i łoje w CoD2 przez neta! xD

Czasami oczywiście znajdzie się jakaś 'alternatywa', tj. wyjście do kina (z dziewczą jakąś, daaaawno tego nie było :/) albo coś w tym stylu.
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Czas wolny.... już nie pamietam jakie to uczucie. ostatnio mam masę zajęć praca, szkoła, kobieta itd.
Ale jak wyskrobie coś wolnego czasu to na ogół spędzam go z ziomkami
smile.gif
. Podobnie jak Oz wyjdę na dwór porobie dym i zwijam się na chatę. Jak jest zimno to coś się spali i jest ciepło.
ostatnio w moim życiu pojawiła się kobieta. Jej poświęcam dużo czasu, na spacery, rozmowy i spotkania.
Gdy jest wieczór i mój organizm może się zrelaksować to włączam Diablo II LoD i wchodzę na Batel net
smile.gif
. Tam zleci kilka godzinek i idę spać.

Tak spędzam wolny czas. Jeśli go mam.
dry.gif


Yo Kupka Yo
 

Cisu

Member
Dołączył
2.7.2005
Posty
852
Czas wolny. Ostatnio mam go aż za dużo
dry.gif
(czyt. nudzę się). Ogólnie w takich chwilach robię parę rzeczy. Oglądam telewizję, siedzę na kompie, ale najwięcej czasu zajmują mi ćwiczenia. Pompki, brzuszki i co tam jeszcze wymodzę
happy.gif
. Ćwiczę też balans ciała, do stania na rękach i takie tam bzdety
biggrin.gif
. Na dwór wychodzę czasami, ostatnio coraz rzadziej, bo na dworze, kiedy nie biegam to jest mi nudno
rolleyes.gif
. Dzisiaj mam nareszice tak upragniony, od trzech tygodni, trening akrobatyki
biggrin.gif
. Normalnie się wyżyję za całe święta
tongue.gif
.
 

PUNK EREMITA

Member
Dołączył
2.6.2005
Posty
54
Ja w wolnym czasie w zimie to najczęściej gram w coś albo oglądam tv czasem sie wyjdzie na dwór a w lecie to całymi dniami i nocami na dworku bo jest cieplo i można posiedzieć .
 

Jay_Kay

Magister vitae
Dołączył
22.10.2005
Posty
589
Jak już mam czas wolny, to siedzę w domu i czytam/gram/oglądam TV, a na dwór wychodzę od wielkiego dzwonu
tongue.gif
, szczególnie w zimie. Ale najczęściej gram.
No i co tu więcej pisać, jestem typem domatora.
Pozdrawiam.
 
Dołączył
5.10.2005
Posty
264
Ja jeśli jestem w domu i mam wolny czas to ide na pole. Na polu siedze jakieś 2-3 godziny.Wracam do domu to korzystam z komputera lub oglądam tv. Wieczorem do późna oglądam telewizje. O nauce nie wspomniałem, bo przez ostatni miesiąc (nielicząc przerwy świątecznej) ani razu nie odrobiłem pracy domowej, bo mi sie nie chciało.
smile.gif
To tyle.

Pozdro all.
 
G

Gray_Fox

Guest
Wolny czas mam praktycznie zawsze. Walę naukę walę szkołe (joke =))
Oczywiście jak większosć z was CAAŁY czas wolny to siedze w kompie. Czy to soldat, czy od niedawna L2 czy może g.up to i tak zleci cały wolny czas. Komp Komp Komp ot co! Żadne tam dwory, z peda...rastami z mojego osiedla, czy tam towarzystwo??! Mam to gdzieś!
tongue.gif

Tyle.

Bydlak... : P

xPxD
 

Jedi

Caporegime
VIP
Dołączył
21.7.2005
Posty
1605
Jeśli chodzi o hobby to najczęściej wychodze sobie z znajomymi... nie należe do tych którzy przesiadują przed komputerem cała noc i cały dzień... lubie sobie posiedzieć na compx, siedze codziennie ale nie przezadzam (ok 2h) Osobiście należe do ludzi którzy lubią czas na wolnym powietrzu, wiec jeśli pogoda sprzyja to rowerek... dlatego wybrałem wyjście z przyjaciółmi, ,chodź w sondzie powinno móc się wybierać conajmniej dwie pozycje...



pozdro.
 

Adi Galia

Member
Dołączył
12.11.2005
Posty
77
Ja najczęściej oglądam TV wahałem się tutaj też nad graniem na komputerze, ale raczej to pierwsze
wink.gif
. Często też idę pojeździć sobie na rowerze, bądź spotkać się z kumplami. Ponad to, super jest położyć się na kanapie przed telewizorem i oglądać dwie godziny telewizje, niż denerwować się przed kompem, czy zginiesz czy nie !

Pozdro
biggrin.gif
 

Tiops

Member
Dołączył
5.7.2005
Posty
104
Ja najczęściej gram na kompie oczywiście. W Gothica Footbal MaNAGERA i Feara.


wink.gif
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
Ja jak mam czas wolny pykam w CS'a jak jest z kim, a jak nie to cosik robie innego na kompie albo ide na pole z kumplami...
LoL ciekawe czy ktosik zaznaczy ocje ze szkołą... LoL ja napewno bym tego eni zrobił
tongue.gif
lol anwet zadań nie odrabiam ani się nie ucze...
stad wychodzim mi pała na półrocze z bioli:p i dwuja z fizy np. i chemi (a warto wspomnieć ze z tych pzredmiotów w tamtym roku miałem 5
tongue.gif
) z plasty... z niemca sam siebie pzreszwedłem bo 3 moze będe mieć jak się na sprawdzan naucze...Wogóle ot mam ponad 30 kap... luzikiem bęzdie...
Ale dosć off-topa...
tongue.gif


Pozdrawiam Jodełko
 

Roioan

Member
Dołączył
20.7.2005
Posty
424
A więc mój czas idzie na hobby( czytanie, granie na kompie itp.).
Miałem mały problęm między hobby a TV, ale wygrało hobby.
Zresztą tesz dużo się ucze i to tesz troche czasu pochłania, ale więcej hobby,
No co tu więcej pisać?
Pozdro
tongue.gif
 

EdGaR

Member
Dołączył
3.3.2005
Posty
853
Ja mój czas pożytkuję na :

---> komputer, czyli granie, słuchanie muzyki etc.

---> hobby, czyli warhammery fantasy battle ( narazie kolekcjonuję armię ),

---> TV, a jak
tongue.gif


I to są trzy najważniejsze rzeczy które robię w wolnym czasie
smile.gif


Pozdrawiam
 

RobsonAjax

Member
Dołączył
4.2.2005
Posty
762
Ja w czasie wolnym robie wszystko po trochu (najczęściej wyczekuje aż mój starszy brat opuści dom, wtedy ja se siadam na kompa
tongue.gif
).
Komputera, TV, czytam (dwa dni temu przeczytałem Twierdze szyfrów B.Wołoszańskiego, KSIążKA EXTRA!!POLECAM!!), jak jest dużo zadane to posiedze przy lekcjach (wyjątki
tongue.gif
), wychodze z kumplami itp.
Nie ma o czym więcej pisać, więc

Pozdrawiam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom