Czarny Ekran W Ghotic2

Status
Zamknięty.

Mentor1990

New Member
Dołączył
15.9.2010
Posty
4
Witam, otóż przechodzę do rzeczy. Zainstalowałem ostatnio Ghotic 1, Ghotic 2 i mam z tymi grami problem. Po włączeniu Ghotic 1,2 ekran jest czarny, mimo to, że lecą początkowe urywki, nie widać filmu, ani nic. Po przejściu tych urywek, zaczynam grać. No niestety, nie da się chodzić, strasznie muli, ale to strasznie. Jednym słowem nie da się grać. Zainstalowałem Wasze patche, niestety nie pomogły. Przy patchu (de) nie chce mi znaleźć tej gry, przy patchu (0.1a) jest błąd, a przy patchu (0.1), wszystko działa, lecz i tak nie pomógł. Proszę Was o pomoc.

Posiadam Windows7, 64-bitowy system operacyjny.
Procesor: Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E7500 @ 2.93Ghz

Pozdrawiam.
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Masz ustawiony zgodność z windows XP i uruchamiasz jako administrator?
oraz czy masz pirata czy oryginała?

edit. Zig mi G1 i G2 działa normalnie bez żadnych sprzeczek na W7, z najstarszymi sterownikami
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
To najprawdopodobniej wina sterowników do karty Geforce (którą zapewne posiadasz), gdyż te przeznaczone dla win 7 nie współgrają z Gothic 1 i 2. Ale Nvidia wypuściła nowe, które eliminują te błędy.
Dlatego ściągnij te stery - http://www.nvidia.pl/object/win7-winvista-64bit-260.63-beta-driver-pl.html . Zainstaluj je i sprawdź czy problem zniknął.
 

Mentor1990

New Member
Dołączył
15.9.2010
Posty
4
@Rangiz - Nie widać urywek, ale gra normalnie chodzi, dzięki wielkie. Tylko teraz mam mniejszy obraz.

+ dla Was.
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom