Community Patch 1.6 I Save

Status
Zamknięty.

Demola

Member
Dołączył
9.1.2008
Posty
43
Spotkalem sie z potwierdzona informacja, ze aby w pelni cieszyc sie wszystkimi mozliwosciami najnowszego obecnie patcha Community Patch 1.6 - nalezy KONIECZNIE zaczac gre od poczatku.

Powiedzmy ze przeszedlem 75% gry na ktorymkolwiek wczesniejszym patchu i spotkalem na swojej drodze niewybaczalny bug. Instaluje wiec CP 1.6, z tym ze nie mam zamiaru tracic miesiaca spedzonego przy kompie, tylko dlatego ze programistom nie chcialo sie dopiac kwestii save'ow. (Oczywiscie mozna grac dalej ze starymi save'ami na CP 1.6, z tym ze w tym wypadku patch ten nie bedzie w stanie rozwiazac wiekszosci bugow)

Szukam wiec sposobu, ktory pozowli mi kontynuowac gre na starych save'ach.

Wszystkie save'y sa zapisywane tylko i wylacznie w katalogu w moich dokumentach, a patch 1.6 jest instalowany do katalogu glownego gry, zmieniajac przy tym pliki systemowe gry, oraz jej interface. Mozna z tego wywnioskowac ze w moich dokumentach przetrzymywane sa informacje tylko na temat rozwoju postaci, wykonanych zadan, ekwipunku, danego miejsca przebywania itd. Wszystkie inne dane systemowe, w tym bledy gry znajduja sie w katalogu glownym i sa korygowane przez CP 1.6.

Wnioskujac, musi istniec jakis sposob na korzystanie ze starych save'ow po dograniu CP 1.6. Jakis konwerter save'ow? Mody? Cokolwiek? Ktos kiedys o czyms slyszal?
 

Elessar

Inkwizytor
Weteran
Dołączył
30.12.2007
Posty
2679
Hmmm, ja grałem normalnie po wgraniu patcha 1.6 i nic się z save'ami nie stało. Więc raczej przesadzone te gadki.
Pozdrawiam.
 

Demola

Member
Dołączył
9.1.2008
Posty
43
Chodzi o to ze jesli nie zaczne gry od poczatku to moge w oogole tego patcha nie instalowac.. poniewaz przy kontynuowaniu gry z save'a, wiekszosc bugow questowych/NPC nie sa naprawione.
 

franz80

New Member
Dołączył
28.11.2006
Posty
12
Hmmm nie wiem skąd masz takie informacje, obecnie gram na 1,6 community patch, oraz na starych save'ach, do tej pory zauwazylem jedynie poprawe, nauka trucizn dziala, npc spokojnie walcza ze zwierzetami, poprawiony IQ stworzen i orkow (juz nie ma solowek), a takze towarzyszacy nam kolesie nie znikaja bez powodu, ale moze po prostu mam przyzwyczajenia z golego Gothica i nie zauwazam bledow ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom