Command

Status
Zamknięty.

freak_man

Member
Dołączył
1.6.2005
Posty
166
Witam!
Mam taki problem. Nie wiem skąd się to wzięło ale od paru godzin wyskakują mi stronki z jakimiś buźkami, czasami coś o ebay'u i takie inne pierdoły. Nic nie instalowałem i nie wiem co to jest
sad.gif
. Szukałem w dodaj/usuń programy jakiegoś programu którego nei instalowałem... i znalazłem. Nazywa się on "Command". Jak biorę usuń to włącza się stronka żeby ściągnąć odinstalator. Ściągnąłem. Włączam uninslalla i wyskakuje mi pytanie - "What color is the sky during the day when there are no clouds?". To znaczy: "Jaki kolor nieba jest wtedy kiedy nie ma chmur" czy jakoś podobnie. I tam jest linijka do wpisania odpowiedzi. Wpisuje "blue" i nic. Poradźcie coś. Przez te okienka nie moge grać bo gierki albo sie minimalizują albo sie wyłączają. Kurde...
 

Kan

Member
Dołączył
5.1.2005
Posty
786
Mi to wygląda na Dialera. Poszukaj programu do usuwania takich świństw lub spróbuj wywalić go ręcznie. Jeśli masz Xp to naciskając Shift alt delete wyświetli się okienko w którym znajduje się zakładka procesy. spróbuj poszukać po nazwie i wyłączyć te zadanie. A następnie poszukać na dysku tego programiku
 

freak_man

Member
Dołączył
1.6.2005
Posty
166
Dialer to nie jest bo skanowałem przed chwilą 2 antydialerami kompa. Nie wiem. Skanowałem nortonem i znalazł 4 wirusy których nie może usunąć. Próbowałem ręcznie ale napisane jest odmowa dostępu, program w użyciu, czy jakoś tak. Tak samo napisane jak chcemy usunąć mptrójke której słuchamy. Nie wiem co robić. Robak to też nie jest bo skanowałem. Kurde...
 

chery

Member
Dołączył
17.6.2005
Posty
693
Po prostu masz jakiegoś wirusa, dialer, szpiega lub coś w tym rodzaju. Piszesz że nie da się go usunąć w takim razie jak najszybciej zrób format!!! Mówię jak najszybciej poniważ niedługo ten wirus (ew. haker) może ci nieźle namieszać w kompie a wtedy to być może nawet myszką ruszyć nie będziesz mógł
biggrin.gif
 

cichy

Member
Dołączył
15.5.2005
Posty
749
Więc radze ci natychmiast zrobić formata, miałem kiedyś coś podobnego tylko że ten program nazywał się inaczej i wsykakiwały podobne idiotyczne pytania i na moje nieszczęście twardy dysk poszedł się je**ć, nie cackaj się z tym tylko jak najszybciej format.

Pozdro
 

freak_man

Member
Dołączył
1.6.2005
Posty
166
Dzisiaj przyjdzie do mnie taki gość, który obczai jak wywalić te wirusy. Jk nic sie nie bedzie dalo zrobić to zrobie formata.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom