co zrobić?

  • Thread starter Anonymous
  • Rozpoczęty
Status
Zamknięty.
A

Anonymous

Guest
Właśnie gram w Gothic II. Zdobyłem dziś płytkę Noc Kruka. Nie wiem, czy mogę ten dodatek dograć teraz, czy po skończonej grze w G II. Chodzi mi o to, czy po zainstalowaniu dodatku będę mógł kontynuować grę zapisaną w G.II, czy trzeba wszystko zaczynać od początku. Z drugiej strony patrząc, czy po przejściu Gothica II instalowanie dodatku ma jakiś sens?
Proszę o odpowiedź, kiedy najlepiej zainstalować "Noc Kruka".
 

Lord Nazgul

Member
Dołączył
9.2.2005
Posty
99
Jak zainstalujesz dodatek to wszystko do nowa przechodzisz.
Jeśli już kiedys przeszłeś GII to zainstaluj Noc
Kruka. Noc Kruka tp tylok 2 roździła lub 3. Ja bym instalował :twisted: :twisted:
 
A

Anonymous

Guest
Ja ci powiem to Forum jest do dupy i go nie cierpie to jebana beznadzieja czesc
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
No to tak NK istalować to dobry pomyśł chyba ze ci zależ na przejściu GII ale w NK tylko 2,3 rozdział są inne wiec i tak przejdziesz tak jakby NK. Nie ma co czekać zacznij grac w NK. Opłaca się zainstalować dodatek.
 

Xeon

Member
Dołączył
4.3.2005
Posty
69
Jak zainstalujesz NK to nie wczytasz save z podstawki więc jak juz ukończysz podstawke to NK będziesz grac od nowa niestety.
Warto iść z magami wody i pokonanie kruka potem nie watro jak juz ukończyleś podstawke ponieważ misje po pokonaniu kruka sa identyczne jak w podstawce> czy jest sens na nowo grac w to samo ?
 

Beastmaster

New Member
Dołączył
7.3.2005
Posty
18
NIeda sie kontynulowac gothica 2 a szkoda
sad.gif


[ : Pon Mar 21, 2005 9:41 pm ]
Instalowanie Noc kruka ma sens i jak bo jak ze barwniejsz jest z dodakiem gra niz bez niego.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom