Co Z Tym Czatem !

Status
Zamknięty.

Kriss

Member
Dołączył
27.12.2005
Posty
32
Co myślicie o czacie na tej stronie? często wpadają na niego ludzie, którzy chcą tylko podenerwować innych i po ubliżać im. To nie ma sensu wchodzić na czata i zamiast pogadać sobie np. o serii gier GothiC, to wysłuchiwać jak ktoś obrzyca Cie miesem. Myślę że należy coś z tym zrobić.Blokować IP na stałę, lub chociaż automatycznie wywalać za użycie wylgaryzmów na czacie.

Niech moc Innosa bedzie z Wami
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Jestem tam opem i wiem, że czasem świry się znajdą, ale to tak jak wszędzie
wink.gif

Niestety ostatnio nie wchodze, gdyż windowasa instaluje prawie codziennie, ahh te wirusy.
Uniknąć takich akcji sie nieda. Ale osoby takie będą surowo karane.
BTW: Na czacie dawno się nie gadało o Gothicu.
Pozdrawiam moich różowych ludzi
biggrin.gif
 

Potak

Member
Dołączył
12.11.2004
Posty
781
I właśnie dlatego tez na "naszym" czacie jest zawsze Anioł Stróż który Banuje za wulgaryzmy i ubliżanie innym. A Ban na stałe jest nie możliwy !!! A jeśli chcesz z kimś pogadać o Gothic'u to zaprzyjaźnij się zludźmi z foro i gadaj z nimi na gg - trudne to nie jest. A jak masz jakiś problem dotyczący gry to piszesz na foro bądź szukasz czy już przypadkiem ktoś go nie pisał
tongue.gif
Pozdro Alllll
 
Dołączył
23.12.2005
Posty
33
Ja saram sie gadac o Gothicu. Tylko ze niektorzy opi wymyslaja tematy nie zwiazane z gothicem i stronka i zabraniaja gadac o Gothicu. COS Z TYM TRTZEBA ZROBIC!!!
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
QUOTE (____Xardas____ @ 28-12-2005, 13:14) Ja saram sie gadac o Gothicu. Tylko ze niektorzy opi wymyslaja tematy nie zwiazane z gothicem i stronka i zabraniaja gadac o Gothicu. COS Z TYM TRTZEBA ZROBIC!!!
Trzeba coś zrobić takimi jak Ty
dry.gif


Co do czata to nikt Ci nic nie zrobi za to, że gadasz o Gothicu, ale poprostu nie będa pisać o tym z Tobą. temat Gothic jest oklepany, a ciągłe rozmowie o tej grze są nudne. Dlatego bywalcy czata gadaja o innych równie ciekawych rzeczach.

Pozdrawiam
 
Dołączył
23.12.2005
Posty
33
Niedawno wyrzucono mnie za to ze sie spytalem o gothica. Dostalem bana bo chcialem pogadac o gothicu.
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
QUOTE (____Xardas____ @ 28-12-2005, 15:40) Niedawno wyrzucono mnie za to ze sie spytalem o gothica. Dostalem bana bo chcialem pogadac o gothicu.
Podaj nick opa który Cię zbanował za to, że spytałeś o Gothica. Czat jest o Gothicu i kicka nie można dawać za to, że ktoś chcę o Nnim gadać. Dasz mi nick i informacje a ja postaram się to załatwić. jak zainstaluje Javę to zaprowadzę porządek.

Pozdrawiam
 

Kriss

Member
Dołączył
27.12.2005
Posty
32
Myśle że stronka jeśli jest o tematyce gry GothiC, to powinno być dozwolone rozmawianie o niej w każdej postaci, takze na czacie. A tak swoją drogą to wchodzię tam czasem, bo sam przeszedłem GothiC-a, GothiC-a II i NK, i miło jest pomódz komuś gdy ma problem, jeśli się na czymś jako tako znasz itp.
 

Blizna

Member
Dołączył
10.3.2005
Posty
592
Lol...
Mnie osobiśćie również nudzi już ten temat ale nigdy nie wyrzućiłem za to że ktoś rozmawiał o gothicu:|
Zawsze kiedy pilnuje czata ktoś konwersuje na ten temat i w mojej obecnośći nikogo za takie coś nie ukarano.
A do lamerstwa trzeba sie przyzwyczaić i czekać cierpliwie aż na chata wejdzie operator i zrobi porządek.
 

Kriss

Member
Dołączył
27.12.2005
Posty
32
Ja rozumiem że temat GothiC-a niektórch nudzi. Ale ta strona jest poświecona temu tematowi i jeśli komuś to nie pasuje to niech nie wchodzi na nią, a o innych rzeczach może porozmawiać sobie na innych czatach zwiaznaych z tematyką która go interesuje. Tak to widzę...
 

Sever Sharivar

Słodka...
VIP
Dołączył
1.5.2005
Posty
1339
Myśle, że nie rozumiesz. Ten czat nie służy tylko do rozmów o Gothic'u. To co, ze jest na stronce poświęconej tej grze. Około 80% bywalców czatu zna się, jest to miejsce spotkań wszystkich tych, którzy poznali się dzięki tej grze, czy pisaniu na forum. Wiec co ci oni szkodzą? I zabronisz im tam wejść? Ja już mało tam zagladam, bo czas mi nie pozwala.

PS Jakoś nie widze monotematycznych czatów. Takich, na których rozmawia się na jeden i ten sam temat.
 

Kriss

Member
Dołączył
27.12.2005
Posty
32
To ty nie kumasz. Ludzie skarżą sie że za poruszenie tematu GothiC na czacie dostają kopa i wylatują, a na dodatek wlażą na niego ludzie, których kreci tylko wyzywanie innych i cwaniakowanie przez neta na słowa, bo to leszcze.
 

Blizna

Member
Dołączył
10.3.2005
Posty
592
QUOTE (Kriss @ 29-12-2005, 11:17) To ty nie kumasz. Ludzie skarżą sie że za poruszenie tematu GothiC na czacie dostają kopa i wylatują, a na dodatek wlażą na niego ludzie, których kreci tylko wyzywanie innych i cwaniakowanie przez neta na słowa, bo to leszcze.
No to podaj konkrety! Kto za takie coś kopie?
A tacy ludzie którzy przychodzą na czat tylko powyzywać zdarzają sie wszędzie więc nie wiem po co w ogóle o nich wspominasz tego sie nie wytępi.
 

Kriss

Member
Dołączył
27.12.2005
Posty
32
Blizna przeczytaj wypowiedź Xardasa na tym forum, a jak chcesz konkrety to z nim pogadaj, ja opieram sie na jego wypowiedzi.
 
E

eMzi

Guest
Ja również często bywam [raczej bywałem, bo ostatnio wpadam tu rzadko] na czacie G.Up. Zawsze uważałem, że jest to czat strony Gothic Up, a nie czat o Gothicu [dla niekumatych - pomiędzy tymi dwoma stwierdzeniami jest subtelna różnica. Jaka? Domyślcie się...]. Jest to zwykły bajer dodany do tego serwisu tak jak Forum [chociaż to w sumie jest standardem wśród stron o dowolnej tematyce], a nie dodatek, który służyć ma fanom Gothica do wymiany wiedzy o tej grze. W moim mniemaniu służy do tego właśnie Forum... I takie jest moje zdanie.
A co do kopania userów za gadanie o Gothicu: nigdy z takim czymś się nie spotkałem, żaden z Operatorów na moich oczach nigdy czegoś takiego zrobił...
 

Kriss

Member
Dołączył
27.12.2005
Posty
32
Verin, spoko ja rozumiem ale co jest złego w rozmawianiu o GothiC-u na czacie umieszczonym na stronie o tej grze ??
 

Godfather

Maruda Di Tutti Capi
Weteran
Dołączył
30.7.2005
Posty
1062
QUOTE (Kriss @ 29-12-2005, 22:48) Verin, spoko ja rozumiem ale co jest złego w rozmawianiu o GothiC-u na czacie umieszczonym na stronie o tej grze ??
A czy Verin do ciężkiej choroby pisze że coś jest w tym złego?? On pisze tylko że chat to nie miejsce gdzie obowiązkowo trzeba się trzymać tematu gothica i że od tego jest forum i odpowiednie działy, ludzi czytać ze zrozumieniem się nauczcie.

Z wyrazami szacunku. Godfather.

Ps. Sory za ten wybuch ale ja już mam naprawdę zszargane nerwy.
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Na ten czat zaglądam czasami, bo nie mam za wiele czasu, ale kiedyś bardzo długo potrafiłem tam siedzieć i wiem, że opy nie wywalają za to, o czym gadasz w tym przypadku o Gothicu chyba, że jest to temat wulgarny itp. Wtedy jak dostaniesz kopa to nie ma, co się dziwić. Ja też nie widziałem opa, który by dał komuś, kicka bo poruszył temat o Gothicu. Kiedyś, gdy ktoś zaczął gadać o Gothicu op albo nie reagował albo mówił, że to już oklepany temat, ale NIGDY gościa nie wywalał. Osobiście też uważam, że ten czat świeciłby pustkami gdyby gadano tam wyłącznie, o Gothicu. Co do różnych przygłupów na czacie to też nieraz się z tym spotkałem. Nic na to nie poradzisz. Po prostu to ich rajcuje. To ich problem.

Pozdrawiam.
 

Kriss

Member
Dołączył
27.12.2005
Posty
32
Ok, rozumiem. Macie ację. Ale zobaczcie jak teraz wygląda czat ? Ile tam teraz ludzi przesiaduje? I przecież możn tam rozmawiać o rzeczach nie związanych z GothiC-iem, a i tak jest tam pusto. Myślałem że można by coś zmienic w funkcjonowaniu tego działu. Myślę że miło by było go ozywic. Nie wiem np. na głuwnej stronie umieścić napis z datą i tematem ,który byłby poruszony na czacie.Plus czatu jest taki, że odpowiedzi dostaje się odrazui nie trzeba czekać. W innym przypadku żal tam zachodzić bo zazwyczaj są tam 4 osoby z czego jedna ma ubaw z rzycania mięsem.

Pozdrawiam
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
QUOTE (Kriss @ 30-12-2005, 10:04) Ok, rozumiem. Macie ację. Ale zobaczcie jak teraz wygląda czat ? Ile tam teraz ludzi przesiaduje? I przecież możn tam rozmawiać o rzeczach nie związanych z GothiC-iem, a i tak jest tam pusto. Myślałem że można by coś zmienic w funkcjonowaniu tego działu. Myślę że miło by było go ozywic. Nie wiem np. na głuwnej stronie umieścić napis z datą i tematem ,który byłby poruszony na czacie.Plus czatu jest taki, że odpowiedzi dostaje się odrazui nie trzeba czekać. W innym przypadku żal tam zachodzić bo zazwyczaj są tam 4 osoby z czego jedna ma ubaw z rzycania mięsem.

Pozdrawiam
Nie będę stało z pistoletem przy głowie, przy każdym userze.
Jak ktoś chcę to wchodzi, a jak nie to nie.
Może wpadłeś na to, że ludzie nie mają czasu itd.
Chcesz zwołac ludzi na czat to ich zwołaj. Zauważ, że na innych stronach czat prawie w ogóle nie jest używamy, a u Nas codziennie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom