Co Z Gothą!

Status
Zamknięty.

MENAS

New Member
Dołączył
24.11.2006
Posty
1
Szef okary kazał mi iśc do gotha i zabić demona ok poszedłem zabiłem wszystko co sie dało ale demona nie ma i nie ma też kamienia teleportacujnego do Vengardu. co robić ? :ph34r:
 

Ephant

New Member
Dołączył
23.11.2006
Posty
29
kamień jest w jakiniach pod zamkiem, na końcu tunelu (wchodzić z podzamcza kolo tych tandetnych chatek)
 

Kirdan

Member
Dołączył
25.11.2006
Posty
34
W Gothcie są 2 kamienie. Jeden w jaskini przed zamkiem, ten zabierze cie za bariere do zamku króla.
A kamień teleportacyjny do samego miasta znajdziesz równiez przed zamkiem w tym budynku co przypomina karczme.
Demon jest za murami. Jak nie możesz znaleźć to uwolnij Gorna z obozu orków, juz on cię zaprowadzi :) Uważaj żeby nie padł.
 

Daniel007

Member
Dołączył
18.12.2006
Posty
37
Postaram sie to opowiedzieć szybko i zwięźle wchodzisz masz pare trypiaków na początek idziesz w prawo aż zobaczysz jaskinie bedzie tam trol i pięć dzików :D żartowałem kilka trupów i kościotrupów zabij je i idziesz do drugiej jaskini w tej pierwszej :unsure:
powinno ja widać ,a jak nie to obkrąż to kółko takie na tole tylko okrąż je górą to z tego wyjścia powinny wychodzić trupy wtedy idziesz tam robisz to co trzeba na samym końcu powinien być zakręt w lewo i tam jest na grobowcu teleporter :rolleyes: .
Wiem ,że to nie ta strona ale jak to przeczytasz odpisz mi czy twój demon miał artefak B) .
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
MENAS istnieje coś takiego jak przycisk szukaj na forum i przyklejone tematy w danym dziale na samej górze strony. ZANIM NAPISZESZ TEMAT TO SPRAWDŹ MOŻE CZY NIE MA JUŻ PODOBNEGO. <_<

http://gothic.org.pl/forum/index.php?showtopic=14069

Tu jest cała lista kamieni teleportacyjnych i opis gdzie dokładnie są.

Kiedy wy się nauczycie. <_<
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom