Co Z Diego I Lesterem ?

Status
Zamknięty.

bezimienny92

New Member
Dołączył
8.1.2009
Posty
7
Witajcie!!! ;p

Jestem rozczarowany tym, że w gothicu 3 dodatku nie spotkałem postaci takiej jak Diego i Lester.... a nawet Angar czy Lare.
Oczywiście po wbisaniu kodów postacię się wyświetlają ale nie mają nic konkretnego do powiedzenia...

CO O TYM SĄDZICIE?????
piszcie
 

kilek13

Member
Dołączył
7.12.2008
Posty
142
Jak dobrze pamietam to diego jest w jednym z miast, ale nie pamietam w ktorym. :p
 

bezimienny92

New Member
Dołączył
8.1.2009
Posty
7
A to ciekawe po przejżałem od A do Z wszystkie miasta i nic.....
Jakbyś sobie przypomniał to daj znać
Z góry dzięki
 

night1pl

Member
Dołączył
16.8.2008
Posty
58
Diego jest w Mora Sul a Lester w Bradze a Lares to sam nie wiem i Angar
 

Arven

Mr. Very Bad Guy
Weteran
Dołączył
18.5.2007
Posty
3647
Ech... jakbyś przeszedł Gothica 3 to byś wiedział co, gdzie i jak... Diego zrobił w Mora Sul jakieś wielkie centrum handlowe czy coś w tym rodzaju. Na samym końcu G3 było to wyjaśniane.
Lester zrobił wielką plantację bagiennego ziela w Bradze. Też na końcu G3 było mówione.
A Angar? Nie wiem, najprawdopodobniej został w Mora Sul, tam gdzie się go w G3 spotykało.
 

kilek13

Member
Dołączył
7.12.2008
Posty
142
CYTAT(Arven @ 09-01-2009, 17:23) index.php?act=findpost&pid=208860
Ech... jakbyś przeszedł Gothica 3 to byś wiedział co, gdzie i jak... Diego zrobił w Mora Sul jakieś wielkie centrum handlowe czy coś w tym rodzaju. Na samym końcu G3 było to wyjaśniane.
Lester zrobił wielką plantację bagiennego ziela w Bradze. Też na końcu G3 było mówione.
A Angar? Nie wiem, najprawdopodobniej został w Mora Sul, tam gdzie się go w G3 spotykało.

Przeszlem G3 i wiem ze lester zalozyl ta cala plantacje itd.
Ale wypowiedz night1pl'a zrozumialem tak, ze mora sul i braga jest w ZB i lester i diego tam sa.
A co do diego to nie jestem pewny czy naprawde jest w ZB. Kolega mowil mi ze jest w jednym z miast, ale nie pamietam dokladnie w jakim.
 

Rymdej

Member
Dołączył
13.12.2008
Posty
36
nie ma ani Diego ani Lestera w dodatku. Ani Xardasa również.
 

night1pl

Member
Dołączył
16.8.2008
Posty
58
Ja napisałem po prostu tak jak było w zakończeniu G3.Może są te miasta lecz nie da się do nich dojść lub jest taka opcja w G3 mówili że pustynie zasypało może jak oni tam byli to ich wszystkich zasypało. :p
 

Wysoki93

Active Member
Dołączył
9.12.2006
Posty
666
Temat mi bardziej pasuje do działu Informacji o grze,
ponieważ szczerze mówiąc, to problem nie jest.
Po postu wiele osób zostało na pustyni, która jest niedostępna w dodatku,
ponieważ akcja toczy się tylko w Myrtanie.
I po co ta dyskusja? Każdy będzie pisał to samo albo coś podobnego...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom