Co Wybrac Assasin Czy Paladyn?

Status
Zamknięty.

ukisek

New Member
Dołączył
14.6.2008
Posty
2
mam pytanie co a raczej kim byc lepiej assasin czy paladyn?????????????
 

hiszpan93

Member
Dołączył
16.3.2008
Posty
39
CYTAT(ukisek @ 14-06-2008, 21:22) index.php?act=findpost&pid=186246
mam pytanie co a raczej kim byc lepiej assasin czy paladyn?????????????



Możesz tym i tym być ...............poprostu zabijasz orków dla paladynów , a dla asasynów koczowników i tyle.A lepiej to chyba różnicy za dużej nie ma .
 

Broother

Member
Dołączył
27.5.2008
Posty
397
Jemu chyba nie o taką odpowiedź chodziło :p Moja odpowiedź jest prosta: lubisz Beliara - asasyn, lubisz Innosa - paladym :lol: Moim zdaniem lepiej gra się dla Innosa tak jakoś. M.in. dlatego, że masz przyjaciela maga ognia. To tyle ode mnie...
 

Xingu

Member
Dołączył
2.5.2008
Posty
92
Grając Assassynem będziesz musiał pozbawić życia część starych przyjaciół. Ale wiesz nie ma to większego znaczenia tak naprawdę :) Bo zawsze możesz odpalić za jakiś czas grę drugi raz i np. Teraz zagrasz Paladynem, a potem Assassynem.

A ułatwić Ci wybór? Jesteś prawym obywatelem bierz Paladyna, jesteś zły, mroczny i lubisz łamać reguły bierz Assassyna.
 

Wysoki93

Active Member
Dołączył
9.12.2006
Posty
666
A ja powiem tak. Magowie Wody wkurzyli Ciebie w poprzedniej części gry swoim zachowaniem? Bądź asasynem i zabij ich z przyjemnością i satysfakcją ;)
Lubisz łamać reguły i prawa? Chcesz być mrocznym charakterem? To ludzie pustyni będą dobrym wyborem.
A może jednak chcesz być rycerzem u boku dobrych ludzi? No to wybierz drogę Innosa.

Możesz być także i tym i tym (jak pisał ukisek).
 

Elessar

Inkwizytor
Weteran
Dołączył
30.12.2007
Posty
2679
ja dam troche inny podział:

jestes leniwy i szybko przejsc gre - PALADYN

kochasz tą gre i chcesz sie nia jeszcze troche nacieszyc - ASSASIN

(podział ze względu na zadania od Bogów i latwosc zdobycia artefaktow od krolow)
 

Elektric

Member
Dołączył
20.6.2008
Posty
60
Ja idę pół na pół. Pomagam wsystkim pokolei wykonuje jak najwięcej misji pobocznych i w ogóle. Tak jest fajniej. ale polecam - idź na paladyna i pomagaj Assasynom.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom