Co Podobało Wam Się Najbardziej W Dodatku Noc Kruka?

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
Możliwe że taki temat już był,ale ja nie zauważyłem go;)

Tak jak napisałem w tytule:eek:pisujcie tutaj to co podoba wam się najbardziej w dodatku do Gothic'a 2.

Ja zacznę ;)

Najbardziej podobała mi się sama kraina Jarkendar,a dokładnie to jak wyglądała.Plaże,bagna,jaskinie,lasy tropikalne...po prostu coś pięknego ;) Obozy umieszczone w miejscach gdzie nie wiele osób tam gdzie powinny być(piraci na plaży, a bandyci w trudno dostępnej fortecy otoczonej górami i bagnami).Były tam nowe rodzaje potworów np. morderczy konik polny :) W tej tropikalnej i zabójczej czasami części wyspy Khorinis było wiele ruin świątyń lub innych budynków które badali Magowie Wody.

A Wy co myślicie o NK?? :D
 

czlapek14

Member
Dołączył
17.6.2008
Posty
253
Bardzo mi się podoba fabuła. Jarkendar wydaje mi się trochę za trudny na 2 rozdział. Zawsze zdobywam Szpon w 4 rozdziale, a fabułę przed wejściem do świątyni w 2. W dodatku też jest dobry numer z tym utrudnieniem uczenia, że na przykład siła do 30 kosztuje 5 PN, a od 70 15 PN. Dobry jest też numer z broniami nie wymagającymi siły tylko zręczności, bo można śmiało inwestować w zręczność bez obawy, że zostaniemy pozbawieni możliwości podniesienia broni białej zadającej więcej niż 30 dmg. Nareszcie jest więcej prawdy w gadaniu Xardasa o tym żeby unikać poszukiwaczy niż zacząć na nich polować, bo teraz mają lepsze czary(u jednego zauważyłem nawet Krzyk Umarłych) i podniesiono im staty w pancerzu. Jedyna wada, ale niewielka to nowe nagrania. Przysłuchajcie się i porównajcie z oryginalnymi z G2, jest różnica. Oczywiście G2NK dodało też więcej możliwości manipulowania grą i ułatwiło je co można wykorzystać do kręcenia filmów. Ogólnie G2NK jest dobrym rozszerzeniem nie to co G3ZM.
 

Bartek7bartek

Member
Dołączył
17.3.2009
Posty
31
Najlepsze to są pancerze. I w ogóle to kto tam ma pancerz magnata????Więc po co to tam???Ale i tak wszystkie są na maksa ale niektóre są słabe :p

ostrzegam, więcej następnym razem do powiedzenia radzę mieć - Teach
 

Bury_Zenek

Rycerz Wody
Dołączył
10.2.2009
Posty
856
Manger tak samo jak pancerz magnata to ja widziałem "kobieca zbroja łowcy smoków" a wygląda ten "pancerz jak strój kopacza XD a co do gothic 2 NK to bardzo się postarali :) mi się baaaardzo podoba ten dodatek i zawsze jak gram w G2 to z dodatkiem. Najbardziej podobało mi się to że Jarkendar trzeba ukończyć aby ukończyć Gothica2 (zastępstwo dla vatrasa) ogólnie to ten dodatek o wiele, wiele ulepsza tą grę. A noc kruka jest ich chyba najlepszym osiągnięciem!
 

605534619

New Member
Dołączył
28.2.2011
Posty
31
Ja bym nie mógł bym grac w Gothic 2 bez NK w daje dwa razy więcej zabawy i gra stała się trudniejsza co mi się spodobało, i nie było czuć że czegoś tutaj brakuje w jarkendarze podobało mi się ruiny zieleń z piaskiem fajnie to wyglądało i polepszyła się grafika .
 

Frag

New Member
Dołączył
25.1.2011
Posty
89
Ja was pewnie zaskoczę ale wg mnie to ten dodatek nie był znowu taki potrzebny i trochę nagiął akcję... Co prawda jest nawet fajny ale gdy chciałem ostatnimi czasy przejść znowu Gothic 2 to jak pomyślałem że znowu będę musiał szukać tych całych ornamętów i bawić się z krukiem to mi się odechciało... Ale tako grając na pierwszy raz to był fajny.

PS: Mam "Złotą Edycję" i mam takie małe pytanie, czy da się włączyć jakoś Gothica bez dodatku? Chciałbym skupić się na smokach i olać ten Jarkendar
 

~Nero

New Member
Dołączył
4.5.2011
Posty
51
Hmm . Mi się najbardziej spodobało w Nk miejsce Piratów . Super miejsce i wgl fajny widoczek na morze :p
W Gothic II Nie ma Cavalorna i trochę trudniej się zaczyna bez naszego noża na wilki :D
Jednak w NK są ornamenty które utrudniają prace , grę . Trudno trochę je zdobyć ale jakoś daje radę .
 

kubak114

New Member
Dołączył
11.5.2011
Posty
21
Fajny był Obóz Piratów i kanion. Misja z polowaniem była ciekawa. Ale największy plus należy się za Thorusa. Jest moim ulubionym bohaterem a po pierwszej części straciłem nadzieję na to że go jeszcze kiedyś zobaczę. Pojawił się w dodatku i ostatecznie nawet pomógł z wykonaniem zadania. Nie podobała mi się misja z zaginionymi piratami, zawsze ciężko mi było ich znaleźć.
 

Szef Poszukiwaczy

New Member
Dołączył
10.7.2011
Posty
18
Te zombie kruka w świątyni Adanosa

Kolejny post który błaga o warn. Temat można rozwinąć na conajmniej kilka zdań - Baal
 

marabel

New Member
Dołączył
1.4.2016
Posty
13
To że gothic 2 jest na prawde dzięki temu duży i fajne są te tabliczki do zbierania :wub:
 

Nodi9899

New Member
Dołączył
17.5.2016
Posty
6
Strasznie polubiłem ogólnie Jarkendar, wspaniała kraina, piraci. Szkoda że nie było tam więcej misje :)
 
Do góry Bottom